Haber Detayı
28 Ekim 2021 - Perşembe 16:45 Bu haber 1439 kez okundu
 
Yemeksepeti Banabi’den Cumhuriyet Bayramına özel Türk Bayrağı ve Nutuk hediye
Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Yemeksepeti, Banabi market uygulamasını Manavgat’ta hizmete girdi. Firma açılışa ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel 29 Ekim tarihinde sipariş sepetine Nutuk ekleyen herkese ücretsiz her sipariş için Türk Bayrağı ve Atatürk’ün Nutuk kitabını hediye ediyor.
EKONOMİ Haberi
Yemeksepeti Banabi’den Cumhuriyet Bayramına özel Türk Bayrağı ve Nutuk hediye

Yaklaşık 1500 kalem ürünüyle market alışverişlerinizi evinizden veya işyerinizde cep telefonu uygulaması ve internet üzerinde yapılmasına imkan sağlayan Yemeksepeti Banabi uygulaması Manavgat’ta faaliyete başladı. Hergün onlarca değişik üründe indirimlerin olduğu Yemeksepeti Banabi, verdiğiniz siparişler en geç 10-15 dakika içerisinde adresinize teslim ediliyor.

 

 

Gıdadan kozmetiğe, temizlik ürünlerinden içeceklere kadar birçok ürünün yeraldığı Yemeksepeti Banabi, koronavirüs tehditinin hala sona ermediği ülkemizde alternatif bir satış mecrası olarak öne çıkıyor.  Yemeksepeti Banabi, Cumhuriyet Bayramı’na özel Türk Bayrağı ve cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün Nutuk kitabını hediye ediyor.
Yemek Sepeti Banabi Manavgat Distribütörü Paşa Grup İşletmecisi İbrahim Kürşat Torun; Paşa Sigorta, Paşa Tarım ve Paşa Turizm dışında Yemeksepeti Banabi Manavgat işletmesiyle bölgeye artı istihdam sağladıklarını belirterek dev bir marka ile Manavgat’ta hizmet vermeye başladıkları için mutlu olduklarını kaydetti.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Yemeksepeti, Banabi’den, Cumhuriyet, Bayramına, özel, Türk, Bayrağı, ve, Nutuk, hediye,
Yorumlar
Haber Yazılımı