Haber Detayı
21 Haziran 2022 - Salı 19:36 Bu haber 687 kez okundu
 
Yaz kursu kayıtları başladı
Çocuk ve gençler için farklı dallarda kurs imkanı sunan Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi'nde yaz kursu kayıtları başladı.
YAŞAM Haberi
Yaz kursu kayıtları başladı

Manavgat Belediyesi İbrahim Sözen Gençlik Merkezi bünyesinde çocuk ve gençler için farklı dallarda yaz kursları başlayacak.  Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle düzenlenecek olan kurslara kayıtlar başladı. Yaz döneminde çocuklarına farklı dallarda eğitim aldırmak isteyen aileler, kayıt yaptırmak amacıyla uzun kuyruklar oluşturdu.

 

 

 

İbrahim Sözen Gençlik Merkezi'nde, 7-16 yaş grubu için rölyef, kum sanatı ve resim kursları, 9-14 yaş grubu için tenis ve 10-16 yaş grubu içinse Almanca ve İngilizce kursları verilecek. Kayıtların yüz yüze yapıldığı eğitimler 1 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen: “Her yıl İbrahim Sözen Gençlik Merkezimizde özellikle yaz döneminde açtığımız kurslarımız büyük ilgi görüyor.  Amacımız, çocuklarımızın özgüvenini artırarak onları daha donanımlı ve bilgili hale getirebilmek. Burada kendilerini geliştirme imkanı bulan çocuklarımızın sosyal hayatta daha başarılı olacağına inanıyoruz. Yaz dönemi kurslarına katılan tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz” dedi. 

 

 

 

 

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Yaz, kursu, kayıtları, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı