Haber Detayı
28 Mayıs 2022 - Cumartesi 18:08 Bu haber 2201 kez okundu
 
Muhittin Yıldırım, ölüm yıl dönümünde anıldı
Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden Muhittin Yıldırım (Temak) ölümünün birinci yılında okutulan mevlid-i şerif ve dualarla anıldı.
YAŞAM Haberi
Muhittin Yıldırım, ölüm yıl dönümünde anıldı

 

 

Geçtiğimiz yıl 72 yaşında hayatını kaybeden Muhittin Yıldırım (Temak) için ailesi tarafından Perşembe Pazarında mevlid-i şerif okutuldu. Mevlit sonrası katılanlara yemek ikramında da bulunuldu. 

Düzenlenen anma programına; Manavgat Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Ceylan, Manavgat Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Antalya Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Sacittin Hancıoğlu, TÜRMOB Üyesi Mustafa Erdem, Alanya Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Kerim Gökçeoğlu,  Manavgat Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Nezih Özgenç, Manavgat Sanayici ve  İş İnsanları Derneği Başkanı Mücahit Tatar ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş insanları ve vatandaşlar katıldı.

 

 

3 mayıs 2021 tarihinde Ulukapı Aşağı Mezarlığı'nda sevenleri ve yakınları tarafından toprağa verilen Muhittin Yıldırım 2 kız babasıydı. 
Makine mühendisi olan Yıldırım, Manavgat'ın ticari hayatına kurucusu olduğu; Temak Güneş Enerji Sistemleri, Aycan Süt Ürünleri, Sazak Otel ve MRT televizyonu gibi bir çok işletme kazandırdı.
Muhittin Yıldırım'a Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabr-ı cemil diliyoruz.

 


 

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Muhittin, Yıldırım,, ölüm, yıl, dönümünde, anıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı