Haber Detayı
03 Mart 2021 - Çarşamba 13:02 Bu haber 6934 kez okundu
 
Muhasebe Haftası Covid 19 sınırlamalarıyla kutlandı
Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MASMO); 1-7 Mart Muhasebe Haftasını, MASMO Yönetim Kurulu, TESMER Yönetim Kurulu ve Sosyal Etkinlik Komisyonu ile Covid 19 tedbirlerini alarak, sınırlı bir organizasyonla kutladı.
GÜNDEM Haberi
Muhasebe Haftası Covid 19 sınırlamalarıyla kutlandı

Salı günü  MASMO binasında gerçekleştirilen Muhasebe Haftası Etkinlikleri Kapsamında düzenlenen Ruhsat Teslim Töreninde Enes Ak, Serdar Evrim, Hakan Öztürk, Hasan Koçak, Mahmut Yılmaz, Ramazan Akça ve Yunus Baysal’a ruhsatlarını teslim edidi.

Meslekte 25 yılını tamamlayan Aysun Demir, Gülseren Ünal, Salih Ünal, Mustafa Kökçam, Kazım Şahin ve Hüseyin Dönmez’e de plaket verildi.
Saat 12.00' da Atatürk Anıtına Çelenk Koyma ve Saygı Duruşunun ardından basın açıklaması okunarak sonrasında ziyaretler gerçekleştirildi.
Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (MASMO) başkanı Nezih Özgenç ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada; "1-7 Mart Muhasebe Haftamız kapsamında Manavgat Belediye Başkanımız sayın Şükrü Sözen’i ziyaret ettik. Çok kıymetli başkanımıza nazik kabulleri için meslek camiamız adına sonsuz teşekkürler ediyoruz. Ardından Vergi Dairesi Müdürümüz sayın Sezai Polat,müdür yardımcıları ve gelir şeflerini; SGK müdürümüz sayın Ali Duru, Müdür yardımcısı Murat Uyar ve birim şeflerini; İŞKUR müdürümüz sayın Yavuz Ayna’yı; Manavgat kaymakamımız sayın Mustafa Yiğit’i ziyaret ettik" dedi.

 

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Muhasebe, Haftası, Covid, 19, sınırlamalarıyla, kutlandı,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Muhasebe Haftası Covid 19 sınırlamalarıyla kutlandı
Muhasebe Haftası Covid 19 sınırlamalarıyla kutlandı
Yorumlar
Haber Yazılımı