Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 09:38 Bu haber 541 kez okundu
 
Manavgat yeniden meydanda
Manavgat, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde şehitlerini anmak, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü kutlamak için Atatürk Kültür Merkezi önünde buluşuyor.
GÜNDEM Haberi
Manavgat yeniden meydanda

Manavgat, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde şehitlerini anmak, Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü kutlamak için yarın saat 20.00'de Atatürk Kültür Merkezi önünde buluşacak.

 

 

Atatürk Kültür Merkezi önünde buluşacak olan Manavgatlılar, Cumhuriyet Meydanına yürüyecek ve anma programı Cumhuriyet Meydanı'nda devam edecek.
15 Temmuz Anı Defteri'nin imzaya açılmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayacak olan programa saat 21.00'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı olarak bağlanacak. Erdoğan canlı bağlantıda bütün meydanlarla birlikte Manavgatlılara da hitap edecek.
Okunacak olan Kur'an-ı Kerim'in ardından program Manavgat İlçe Müftüsü Abdullah Eroğlu'nun yapacağı dua ile devam edecek.
Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit'in konuşması sonrasında; şiirler, hikaye yarışması madalya töreni, ilahi dinletileri ve slayt gösterileri ile devam edecek olan anma programında saat 00.13'te sala okunarak Demokrasi Nöbeti'ne başlanacak.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat, yeniden, meydanda,
Yorumlar
Haber Yazılımı