Haber Detayı
17 Mayıs 2022 - Salı 17:59 Bu haber 1839 kez okundu
 
Manavgat'ta 19 Mayıs coşkusu
Manavgat Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 103’ncü yılını kent halkıyla birlikte coşkulu bir şekilde kutlamak için etkinlik programı hazırladı.
SPOR Haberi
Manavgat'ta 19 Mayıs coşkusu

 
Manavgat Belediyesi ulusal kurtuluş savaşının ilk ateşlendiği gün olan 19 Mayıs’ın 103’üncü yıl dönümünü tüm kentte coşkulu bir şekilde kutlanması için gün boyu sürecek olan organizasyonlar hazırladı. Manavgat Belediyesi, gündüz programları kapsamında ilk olarak Boğaz Otel Sahilinde saat 14.00’da uçurtma şenliği ve DJ Parti konseri ile kutlayacak. Daha sonrasında gençlik bayramı olması nedeniyle gençler tarafından oldukça beğenilen Color Fest (Boya Festivali) yapılacak. 19 Mayıs programını günün anlamına yakışır şekilde organize eden Manavgat Belediyesi, kent halkıyla birlikte tek yürek olarak akşam saat 19.30’da Cumhuriyet Meydanı’ndan başlayan fener alayı ve meşalelere Atatürk Kültür Merkezi önüne kadar yürüyüş de düzenleyecek.
 
İLK DÜET MANAVGAT’TA OLACAK
Fener alayı yürüyüşü sonrasında Manavgatlılar, pop müziğin yıldız sanatçıları Gökhan Tepe ve Ayla Çelik’in muhteşem konserine katılacak. AKM önünde yapılacak olan konserde, Gökhan Tepe ve Ayla Çelik, en sevilen şarkılarını Manavgatlılar için seslendirecek. Pop müziğinin yıldızları , “Aşka Dair Şarkılar” düetini de ilk kez Manavgat’ta yapacak.
 
SÖZEN; DEĞERLERİMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat halkı olarak ulusal değerlere her zaman sahip çıktıklarını belirterek düzenlenen etkinliklerin kent halkını tek yürek haline getirdiğini söyledi. Başkan Şükrü Sözen, “Büyük bir heyecanla kutlayacağımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mızı kentimize ve günün anlamına yakışır şekilde organize ettik. Gündüz programımızda Boğaz Otel’de düzenleyeceğimiz etkinliklerimizde gençlerimiz doyasıya eğlenecek. 19.30’da düzenleyeceğimiz fener alayı ve yıldız sanatçılarımızın konseri ile de coşkumuz daha da artacak. Tüm halkımızı bu özel günde hep bir arada olmaya davet ediyorum. Bayramın güzelliklerini kent halkıyla birlikte yaşamaktan büyük bir mutluluk duyacağız “dedi.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Manavgat'ta, 19, Mayıs, coşkusu,
Yorumlar
Haber Yazılımı