Haber Detayı
28 Ekim 2021 - Perşembe 11:32 Bu haber 2053 kez okundu
 
Manavgat Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç'tan MATSO’ya ziyaret
Manavgat Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç MATSO’yu ziyaret etti. Ziyarette Emniyet Müdürü Oymaağaç’ı, MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis ve Komite Üyeleri kapıda karşıladı.
YAŞAM Haberi
Manavgat Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç'tan MATSO’ya ziyaret

Manavgat Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç'ı kapıda karşılayan MATSO heyeti, konukları ile birlikte MATSO Toplantı Salonuna geçti.  Toplantıda Manavgat ekonomisi ile ilgili bilgiler aktaran MATSO başkanı Seydi Tahsin Güngör, Manavgat’ın ekonomisi çok güçlü bir kent olduğunu söyledi.  Manavgat’ın ekonomik yapısı ve oda çalışmaları hakkında bilgiler veren Güngör, kent ekonomisini çeşitlendirerek güçlendirmek için çaba gösterdiklerini ifade etti. Ekonominin güven ortamında hayat bulduğuna vurgulayan Başkan Güngör, “ Ekonomi için güvenlik çok önemlidir. Ekonomide kalkınma, ilerleme, gelişme huzurlu, güvenli bir ortamda gelişme gösterir ve büyür. Manavgat’ın güvenliği için gece gündüz demeden çaba gösteriyorsunuz. Sizlere teşekkür ederek görevinizde başarılar diliyorum" dedi.  

 

 

Manavgat Emniyet Müdürü Rasim Oymaağaç ise kentin güvenliği ve huzuru için çaba gösterdiklerini belirterek gece gündüz demeden çalışacaklarını söyledi. Müdür Rasim Oymaağaç, kurumlar arası işbirliğine de önem verdiklerini kaydetti.  Ziyarette ayrıca üyelerden gelen güncel talepler iletildi.

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Manavgat, Emniyet, Müdürü, Rasim, Oymaağaç'tan, MATSO’ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı