Haber Detayı
21 Ocak 2022 - Cuma 13:51 Bu haber 2310 kez okundu
 
Manavgat Belediyesi'nden üreterek tasarruf
Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesindeki atölyede, parklarda kullanılacak olan spor aletleri, piknik masası, bank ve pergoleler üretilerek hem tasarruf ediliyor, hem de ihtiyaç karşılanıyor.
YAŞAM Haberi
Manavgat Belediyesi'nden üreterek tasarruf

Manavgat Belediyesi, ekonomik zorlukların yaşandığı süreçte, kentte kullanılacak olan spor aletleri, piknik masası, bank ve pergoleleri kendisi üretmeye devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün uzman ekipleri, şantiye bünyesindeki atölyede piknik masası, çocuk oyun grupları platformları, oturma bankları ve pergolalar üretiyor. 

 

 

ÜRETEREK HİZMET EDİYORUZ
Manavgat Belediyesi olarak hizmetlerinde üreterek tasarruf yapmayı ilke edindiklerini belirten Başkan Şükrü Sözen, kent halkına daha az maliyetle daha fazla hizmet vermeye başladıklarını söyledi. Başkan Sözen, “ Daha güzel, çağdaş ve yaşanabilir bir Manavgat’ı oluşturmak için çalışmalarımız aralıksız olarak devam ediyor. Alım gücünün giderek azaldığı ülkemizde belediyeler de kendi imkanlarınca tasarruf etmek zorunda. Biz bunu en iyi gerçekleştiren belediyelerden birisiyiz. Hizmet ve projelerimizde kullandığımız birçok malzemeyi, öz kaynaklarımızla üreterek halkımızla buluşturuyoruz. Bu ilkemizi de Manavgat Belediyesi ailesinin bütün çalışanları olarak benimsiyoruz. Daha az maliyetle daha çok iş yapmaya devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarıma emeklerinden ve katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Manavgat, Belediyesi'nden, üreterek, tasarruf,
Yorumlar
Haber Yazılımı