Haber Detayı
20 Ocak 2022 - Perşembe 09:51 Bu haber 2334 kez okundu
 
İbradı Belediyesi'nde farklı sistem
Antalya İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru, belediyecilikte farklı bir anlayışı hayata geçirmeye çalıştıklarını belirtti.
SİYASET Haberi
İbradı Belediyesi'nde farklı sistem

Belediyecilikte farklı bir anlayışı hayata geçirmeye çalıştıklarını belirten İbradı Belediye Başkanı Av. Serkan Küçükkuru; "Hemşerilerimizden 2015 yılından bu yana toplu taşıma bedeli almadan hizmet veriyoruz. İlçe ekonomisini kendi bünyesinde dönen bir sistemle yönetmeye çalışıyoruz" dedi.
Küçükkuru; "Petrol, fırın gibi zaruri hizmetleri belediyenin kendi şirketi ile yürütüyoruz. Genellikle dışarıya ihale vermeden kendi personelimizle iş gücü sağlayarak, üretimi ve hizmeti kendi bünyemizde yapıyoruz. Böylelikle ilçenin ekonomik olarak bağımsız büyümesine de katkı sağlıyoruz" ifadelerini kullandı.
Başkan Küçükkuru açıklamasının devamında şunları söyledi: “ İlçemizde yapılan birçok işimizi kendi bünyemizde, kendi personellerimizle çözmeye çalışıyoruz. İbradı’da biz büyük ve mutlu bir aileyiz. Ulaşımımızdan üretimimize tüm sorunlarımızı birlikte çözüyoruz. Bugüne kadar verdikleri desteklerden dolayı hemşerilerime teşekkür ediyorum."

 

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: İbradı, Belediyesi'nde, farklı, sistem,
Yorumlar
Haber Yazılımı