Haber Detayı
02 Mart 2020 - Pazartesi 17:10 Bu haber 8678 kez okundu
 
Hayırseverle ihtiyaçlı arasında köprü
Antalya Büyükşehir Belediyesi, hayırsever vatandaşlar ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü vazifesi gören ‘Paylaştıkça Güçlüyüz’ projesini hayata geçirdi. “Sizin için fazla olan başkası için mutluluk olsun. Kullanmıyorsanız paylaşın” sloganlı proje ile hayırsever vatandaşların yaptığı eşya yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.
YAŞAM Haberi
Hayırseverle ihtiyaçlı arasında köprü

Sosyal ve ekonomik yoksunluk içerisinde bulunan ve desteklenmesi gereken yardıma ihtiyacı olan çocuk, genç, kadın, yaşlı ve engellilere yönelik sosyal hizmet faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi, ‘Paylaştıkça Güçlüyüz’ projesi ile kendi bünyesindeki toplama merkezlerinde hayırsever vatandaşların yaptığı eşya yardımlarını biriktirip ihtiyaç sahiplerine ulaştırıyor. ‘Sizin için fazla olan başkası için mutluluk olsun, kullanmıyorsanız paylaşın’ sloganlı proje hayırseverler ve yardıma ihtiyacı olan kişiler arasında köprü vazifesi görüyor. 

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILDI 
Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in talimatıyla başlatılan “Paylaştıkça Güçlüyüz” adlı kampanyaya Antalyalılar da sahip çıktı. Kampanya kapsamında Gazipaşa ilçesinde geçtiğimiz haftalarda yaşanan sel felaketinde eşyaları kullanılmaz hale gelen bir aile Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden yardım talebinde bulundu. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekiplerce yapılan tespit çalışmasının ardından, bir hayırsever tarafından bağışlanan eşyalar aileye teslim edildi. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Hayırseverle, ihtiyaçlı, arasında, köprü, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı