Haber Detayı
10 Temmuz 2021 - Cumartesi 18:08 Bu haber 507 kez okundu
 
Güngör, Manavgat OSB'yi inceledi
Manavgat Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör, OSB arazisinde incelemelerde bulundu.
EKONOMİ Haberi
Güngör, Manavgat OSB'yi inceledi

Manavgat Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ve Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkanı Seydi Tahsin Güngör, Manavgat OSB arazisinde incelemelerde bulundu. İncelemede Manavgat OSB Başkan Vekili Mustafa Yazan, MATSO Başkan Yardımcısı Şükrü Arslan ve MATSO Genel Sekreteri Halil İbrahim Altıparmak’ta yer aldı.

 

ARAZİNİN DEVRİ SÜRECİ DEVAM EDİYOR
Manavgat OSB’nin 2020 yılı sonunda kurulduğunu ifade eden Manavgat OSB ve MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör, OSB kurulacak arazide Maliye Hazinesinin arazisinin devri sürecinin devam ettiğini belirterek devrin gerçekleşmesinin ardından planlamalar yapılarak Manavgat OSB’yi hızlı bir şekilde hayata geçirmeyi planladıklarını söyledi.

 

KENT EKONOMİSİ ÇEŞİTLENECEK
Manavgat ekonomisinin turizm ve tarım ağırlıklı olduğuna dikkat çeken Güngör, ilçenin geleceği açısından ekonomik faaliyetlerin çeşitlendirilmesi için OSB’nin çok önemli olduğunu kaydetti. OSB’nin hayata geçmesi ile kent ekonomisinin çeşitlenerek güçleneceğini anlatan Başkan Güngör, “İlçeye OSB kurulması ile kent olarak hem ekonomimiz çeşitlenerek güçlenecek; hem de üretim, istihdam ve ihracata katkı sağlayacaktır” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Güngör,, Manavgat, OSB'yi, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı