Haber Detayı
12 Mayıs 2022 - Perşembe 13:19 Bu haber 1228 kez okundu
 
Çağdaş Demokratlar'dan aday tanıtımı
Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Mayıs ayı sonunda yapılacak olan genel kuruluna Manavgat Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu başkan adayı olarak katılacak Sabri Keskin ve yönetim, denetim, disiplin asil ve yedek üyeleri ile üst birlik delegelerinin tanıtımı İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde yapılan toplantı ile üyelere tanıtıldı.
GÜNDEM Haberi
Çağdaş Demokratlar'dan aday tanıtımı

MASMO’nın 28-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan seçimli genel kuruluna katılacak gruplardan Manavgat Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu, başkan adayları Sabri Keskin’i tanıtmak için İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde toplantı düzenledi. 17:30’da düzenlenen kokteyl ile başlayan aday tanıtım toplantısında mali müşavirler bir araya gelerek sohbet ettiler.
Antalya Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası Başkanı Emrullah Tayfun Çavdar’ın da katıldığı aday tanıtım toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Açılış konuşmasını yapan Mehmet Yılmaz, geçen 3 yıllık dönemlerinde yaptıkları faaliyetler ile kendilerini kanıtladıklarını belirterek, yeni dönemde de tüm üyelerle birlikte daha iyi işler yapacaklarını söyledi.

 


Yılmaz’ın açılış konuşmasının ardından söz alan MASMO Başkanı ve Manavgat Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Yürütme Kurulu Başkanı Nezih Özgenç, seçime katılacak tüm grup ve adaylara başarılar diledi. Özgenç, “Bizler başarıyı;  ilçe temsilciliğimizden bugünlere birlik beraberlik, dayanışma ve paylaşım içerisinde çağdaş demokrat anlayışla ülke ve meslek sevdamızla toplumsal sorumluluk bilinciyle hep birlikte gerçekleştirdik. Çağdaş demokrat anlayışla meslektaşlarımızın çok değerli zamanlarını ayırmış oldukları komisyonlarımız ve meslektaşlarımızın katılımcı, girişimci, özverili bir şekilde ortak akılla mesleğimizin geleceği için çalıştık ürettik ve ülkemiz için değer yarattık, yaratmaya devam edeceğiz. Bizler Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün benim manevi mirasım” akıl, bilim ve fendir” sözlerini kendimize şiar edindik. Bu bağlamda eğitimler, seminerler, online eğitimler, uygulamalı muhasebe elemanı yetiştirme kursları, yabancı dil eğitimlerimizi analitik eğitim anlayışıyla gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye devam edeceğiz Yine siz çok kıymetli meslektaşlarımız ve ailelerimizin katılımlarıyla cumhuriyet balosu, iftar yemekleri, muhasebe haftası etkinliği, bot turu ve rafting gezileri, ruhsat törenleri, kadınlar günü etkinliği, aşure etkinliği, futbol ve masa tenisi turnuvaları, tiyatro atölye çalışmalarını birlik beraberlik paylaşma ve dayanışma içerisinde hep beraber gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Mevlana’nın dediği gibi; sevgide güneş gibi; birlik beraberlik, dayanışma ve paylaşımda akarsu gibi olmaya devam edeceğiz. Çalışma arkadaşımız Sabri Keskin ve kadrosuyla geleceğe güvenli adımlarla hep birlikte yürümeye, çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 


Özgenç’in konuşmasının ardından kürsüye çıkan Manavgat Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Grubu Başkan Adayı Sabri Keskin kendisini tanıttıktan sonra göreve gelmesi durumunda yapacağı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Keskin’in konuşmasının ardından 28-29 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan seçimde aday olan yönetim, denetleme, disiplin asil ve yedek adayları ile üst birlik delegelerinin tanıtımı ile sona erdi.

 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Çağdaş, Demokratlar'dan, aday, tanıtımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı