Haber Detayı
11 Mayıs 2021 - Salı 12:33 Bu haber 1673 kez okundu
 
Büyükşehir'den 17 hastaya hasta yatağı
Antalya Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayında da hasta yatağı yardımlarını sürdürdü. 10 ilçede 17 vatandaşa hasta yatağı yardımı yapıldı.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir'den 17 hastaya hasta yatağı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ihtiyaç sahibi vatandaşların zor zamanında yanında yer almaya devam ediyor. Çeşitli nedenlerle yatağa bağımlı hastalara, hayatlarını kolaylaştırmak üzere Büyükşehir Belediyesi tarafından tam donanımlı hasta yatağı veriliyor. Hastaların evdeki bakımına otomatik hasta yatağı ile katkıda bulunuluyor. Uzaktan kumandalı yatakların çift motoru sayesinde hem sırt hem de ayak kısmı hareket ettirilebiliyor. Ramazan Ayın da hasta yatağı yardımlarına devam eden Büyükşehir Belediyesi Manavgat, Akseki, İbradı, Serik, Korkuteli, Elmalı, Kemer, Demre, Finike ve Kaş ilçelerinde 17 vatandaşın derdine derman oldu.

Otomatik hasta yataklarına kavuştukları için mutluluk yaşayan vatandaşlar, hastaların tedavisi ve konforu için hasta yatağının önemine işaret etti. Böyle bir hizmetin hastalar ve bakımlarını üstlenen aileler için çok önemli olduğunu belirterek, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür etti. 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir'den, 17, hastaya, hasta, yatağı,
Yorumlar
Haber Yazılımı