Haber Detayı
21 Haziran 2022 - Salı 19:33 Bu haber 604 kez okundu
 
Büyükşehir anma etkinliklerini hazırlıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi, 24-25-26 Haziran’da Elmalı Tekke Mahallesi’nde gerçekleştirilecek Abdal Musa Anma etkinlikleri alanında hazırlıklarını tamamlıyor.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir anma etkinliklerini hazırlıyor

 Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleriyle Antalya Büyükşehir Belediyesi, Elmalı Belediyesi ve Tekke Köyü Abdal Musa Kültürünü Araştırma ve Yaşatma Derneği tarafından düzenlenecek Abdal Musa Anma Etkinlikleri öncesinde Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe Ekipleri etkinlik alanı ve çevresinde bakım, ilaçlama ve güzelleştirme çalışması yaptı. 

 

 

BÜYÜKŞEHİR BAKIMLARI YAPTI
Abdal Musa Türbesi çevresinde yer alan ağaçları budayan Büyükşehir Belediyesi Park Bahçeler Dairesi Başkanlığı ekipleri çimler ve çiçeklerin de bakımı yaptı. 150 kök yeni gül ekilen alana bank, ve piknik masaları monte edildi. Sahne alanının yer alacağı Tekke Köyü Amfi Tiyatrosu’nun da bakımları yapıldı. Pandemi sürecinden dolayı iki yıl ertelenen etkinliklere bu yıl yoğun bir katılım olması bekleniyor. Büyükşehir Belediyesi bakım ve onarım çalışmaları yanında etkinlik süresince de çeşitli etkinlikler düzenleyecek.
 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir, anma, etkinliklerini, hazırlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı