Haber Detayı
17 Eylül 2021 - Cuma 19:17 Bu haber 1725 kez okundu
 
Büyükşehir afetzedeleri yalnız bırakmıyor
Antalya Büyükşehir Belediyesi geçtiğimiz aylarda yaşanan yangın felaketinden etkilenen bölgelerde yaraları sarmak, eksikleri gidermek için çalışmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Gündoğmuş’ta yerleştirilen prefabrik evlerin çevresini kış koşullarına hazırlıyor. Akseki’de ise yangından etkilenen bölgelerde dezenfekte çalışması yapılıyor.
YAŞAM Haberi
Büyükşehir afetzedeleri yalnız bırakmıyor

Gündoğmuş Karaisa Mahallesinde yangın felaketi sonrasında yerleştirilen prefabrik evlerin etrafında Antalya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekiplerince çalışma yapılıyor. Ekipler, prefabrik evlerin bulunduğu alana kilit taşı döşeyerek vatandaşların zorlu kış koşullarında rahat etmesi için çalışma gerçekleştiriyor. 

 

AKSEKİ’DE DEZENFEKTE
Antalya Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri ise 
Akseki’de yaşanan yangından etkilenen 4 mahallede dezenfekte çalışması gerçekleştirdi. Kepezbeleni, Kepez, Hocaköy ve Güneykaya mahallelerinde yangın esnasında ve sonrasında halkın yoğun olarak kullandığı Mahalle Konağı ve camilerde pandemi koşulları göz önünde bulundurularak, toplum sağlığını korumak için dezenfekte çalışmaları titizlikle gerçekleştiriliyor.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Büyükşehir, afetzedeleri, yalnız, bırakmıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı