Haber Detayı
26 Mart 2021 - Cuma 19:27 Bu haber 4361 kez okundu
 
Asayiş Derneği Genel Kurulunda araç sürprizi
Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği’nin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı COVİD-19 önlemlerine uyularak maske, mesafe ve hijyen kurallarıyla MATSO Meclis Salonunda gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
Asayiş Derneği Genel Kurulunda araç sürprizi

COVİD-19 önlemlerine uyularak maske, mesafe ve hijyen kurallarıyla MATSO Meclis Salonunda gerçekleştirilen Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği’nin 6. Olağan Genel Kurul Toplantısı'na dernek üyelerinin yanı sıra emniyet teşkilatından da katılımlar oldu.

 

Manavgat Asayişine Yardım ve Sosyal Dayanışma Derneği Genel Kurulu; saygı duruşu ve İstiklal Marşı sonrasında başkan Niyazi Ünal’ın açılış konuşmasıyla başladı.

 

Gündem gereği divan başkanlığı ve katip üyelerin seçilmesinin ardından yönetim ve denetim kurulu raporları muhasip üye Ferit Altunay tarafından okundu. Raporlar yapılan oylama sonucu ibra edildi. Altunay; 20.01.2018’de başlayan 5.dönemlerinde toplam 1.268.175 TL. bağışın 8 araç, 2 motor, teknolojik ekipman, malzeme ve sosyal faaliyetler olmak üzere Manavgat Emniyeti'nin talepleri doğrultusunda Emniyet Müdürlüğü ile Manavgat halkı arasında bir köprü olmak suretiyle Manavgat için sarf edildiğini, bu rakamın ciddiyetini ve derneğin gücünü vurgulayarak tüm üye ve iş insanlarına teşekkür etti.

 

Yeni Yönetim ve Denetim kurullarının seçilmesinin ardından 2 dönemdir dernek başkanı olan Niyazi Ünal, yeni yönetime başarılar dileyerek dernek üye ve emniyet mensuplarına teşekkür etti. Herhangi bir borcu olmadan kasasında hatırı sayılır bir meblağ ile yeni yönetime devir olduğunu belirten Ünal, bir araba sürprizi ile genel kurulu sonlandırdı. Ünal, alım işlemleri tamamlanan sıfır bir aracın teslimi yeni başkana yapıldı. Emniyete devir işlemlerini ise yeni yönetime bıraktıklarını vurguladı. Tek liste olarak gidilen seçimlerde M. Öner Özen başkanlığındaki yeni yönetim; Baykal Özden, Yüksel Şahin, İ. Murat Çakmak ve Erhan Şenel'den oluştu.

 

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Asayiş, Derneği, Genel, Kurulunda, araç, sürprizi,
Yorumlar
Haber Yazılımı