Haber Detayı
17 Kasım 2021 - Çarşamba 15:29 Bu haber 1707 kez okundu
 
ANTGİAD, Genç İş İnsanları Spor Kulübü'nü kurdu
Antalya Genç İş İnsanları Derneği (ANTGİAD), spor okulları sahibi dernek üyesi Cenk Doğan'ın desteğiyle Genç İş İnsanları Spor Kulübü'nü kurdu.
SPOR Haberi
ANTGİAD, Genç İş İnsanları Spor Kulübü'nü kurdu

ANTGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sert, gençleri olumsuz etkileyecek alışkanlık ve uğraşılar yerine faydalı alışkanlıklara yönlendirilmesi amacıyla sanatsal, sportif alanlarda sürdürdükleri projelere bir yenisini eklemenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Sert, "Eğitim ve kendilerini geliştirme adına okuma alışkanlığını teşvik edecek kütüphane projelerimizin ardından farklı branşlarda sportif faaliyetlerde ilgisi ve becerisi olan gençlerimize olanak sağlamak, bu hususlarda onlara teşvikler sunabilmek, lisanslandırma ve benzeri gibi işlemlerde kolaylıklar sağlayabilmek amacıyla Genç İş İnsanları Spor Kulübümüzün kurulumunu üyemiz Cenk Doğan'ın desteğiyle tamamlamış bulunuyoruz. Kentimize ve ülkemize sportif branşlarda yeni yetenekler kazandırmayı dileriz" dedi.

Dernek çalışmalarına da hızla devam ettiklerini ifade eden Osman Sert, sporu ve sporcuları teşvik eden faaliyetler yürüterek, birlik ve beraberlik anlayışıyla gençlere her daim destek olacaklarını, gençlere istihdam sağlamak ve gelişim süreçlerine her alanda katkı koymak için projeler üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Genç İş İnsanları Spor Kulübü yönetiminde, ANTGİAD Yönetim Kurulu üyeleri Metin Antep ve Ufuk Aydemir yer aldı.
 

Kaynak: (DHA) - Demirören Haber Ajansı Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: ANTGİAD,, Genç, İş, İnsanları, Spor, Kulübü'nü, kurdu,
Yorumlar
Haber Yazılımı