Haber Detayı
13 Mayıs 2022 - Cuma 19:19 Bu haber 464 kez okundu
 
Antalyaspor Vakfına iade-i ziyaret
Vakıflar Haftası etkinlikleri (9-15 Mayıs 2022) kapsamında Antalya Vakıflar Bölge Müdürü Lütfi Karabacak, 12 Mayıs Perşembe günü bürokratları ile birlikte Antalyaspor Vakfı’na iade-i ziyaret nezaketinde bulundu.
SPOR Haberi
Antalyaspor Vakfına iade-i ziyaret

Bölge Müdürü Karabacak, Antalyaspor Vakfı’nın kendilerine gösterdiği ilgiden ve özellikle de 9 Mayıs Pazartesi günü oynanan FTA Antalyaspor - İH. Konyaspor müsabakasında futbolcuların vakıflar haftasının önemini vurgulayan pankart ile maç seramonisine çıkmasından mutluluk duyduklarını ve şehrimizin arması Antalyaspor'un kuruluşu olan Antalyaspor Vakfı'na her zaman büyük sempati duyduklarını ifade etti.
Antalyaspor Vakfı, Antalyaspor Kulübü Derneği ve Antalyaspor A.Ş. temsilcilerinin hazır bulunduğu ziyarette Vakıf başkanı Nafiz Tanır, vakfın kurumsal yapısı ve tarihçesi hakkında bilgi vererek Antalyaspor'un kendisine ait spor salonlarına, antrenman sahalarına ve yüzme havuzlarına şiddetle ihtiyaç duyduğunu belirtti ve bu konuda vakıflar bölge müdürlüğü, belediyeler ile kurum ve kuruluşlar nezdinde temaslarının süreceğini ifade etti.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Antalyaspor, Vakfına, iade-i, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı