Haber Detayı
31 Temmuz 2022 - Pazar 22:22 Bu haber 801 kez okundu
 
Alan Watkins Almanya kampında
Liderlik ve insan performansı konusunda uluslararası bir uzman olarak tanınan Dr. Alan Watkins, Fraport TAV Antalyaspor'un Almanya kampına katıldı.
SPOR Haberi
Alan Watkins Almanya kampında

Complete Coherence kurucu ortağı ve CEO'su Dr. Alan Watkins, öncelikle teknik ekip ve futbolcularla birebir görüşmeler gerçekleştirdi. Takımın Almanya'daki son antrenmanını gözlemleyen, notlar alan ve çalışma ortamını yakından takip eden Dr. Watkins, ertesi gün de takımla birlikte olarak deneyimlerini teknik ekibe ve futbolculara aktardı.

 

 

ULUSLARARASI DENEYİME VE ÜNE SAHİP
Tıp ve sinir bilimi eğitimleri alan ve bu alanda uzun yıllar çalışan Dr. Watkins, aynı zamanda birinci derece psikoloji derecesi ve immünoloji alanında doktora derecesine sahip. Etki gücü yüksek olan birçok lider ve kanaat önderi ile çalışarak daha iyi karar almalarını ve gelişimlerini artırma konusunda koçluk yapan Dr. Alan Watkins, eski Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger ve İngiltere A Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörü Gareth Southgate başta olmak üzere Premier Lig futbolcuları, Londra 2012 ve Rio 2016 Olimpiyat sporcuları ve antrenörleri ile birçok branşta ulusal ve uluslararası liglerde kişisel koçluk danışmanlığı görevi yapıyor. Liderlikte dünyanın en zorlu sorunlarının nasıl çözüleceğine kadar çeşitli konularda yedi kitap yazan Dr. Watkins, 100'den fazla şirketle iş birliği yaptı.

 


 

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: C. Merve ŞAHİN
Etiketler: Alan, Watkins, Almanya, kampında,
Yorumlar
Haber Yazılımı