Haber Detayı
07 Temmuz 2021 - Çarşamba 23:30 Bu haber 660 kez okundu
 
15 Temmuz hazırlıkları başladı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Manavgat programı hazırlıkları için Kaymakam Dr. Mustafa Yiğit başkanlığında yapılan toplantı kaymakamlık makamında gerçekleştirildi.
GÜNDEM Haberi
15 Temmuz hazırlıkları başladı

Manavgat’ta 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı hazırlıklarına yönelik toplantı kaymakamlık binasında gerçekleştirildi.  Kaymakam Dr. Mustafa Yiğit başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Garnizon Komutan V. Per. Asteğmen Emirhan Yusuf Altaş, Belediye Başkan Yardımcısı Halis Akkaya, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Zafer Karaarslan, İlçe Jandarma Komutanı İlker Özcan, İlçe Müftüsü Abdullah Eroğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yusuf Usta, İlçe Yazı İşleri Müdürü Hasan Çelik ile MATSO Başkanı Seydi Tahsin Güngör katıldı. Toplantıda 15 Temmuz Şehitleri Anma programı ile ilgili yapılacak faaliyetler ve programlar görüşüldü.

Kaymakam Dr. Mustafa Yiğit, etkinliklerinin anlamına uygun ve en güzel şekilde gerçekleşmesi için gerekli tüm çalışmaların yapılacağını söyledi. Kaymakam Dr. Mustafa Yiğit, “Her yıl olduğu gibi 15 Temmuz’da halkımızla birlikte yine meydanlarda olacağız ve milli birlik yürüyüşleri, demokrasi nöbetleri gerçekleştireceğiz. Milletimize ve demokrasimize karşı oynanan oyunlara karşı omuz omuza, tek yürek olacağız.  15 Temmuz’da yaşadıklarımızı unutmadık, unutturmayacağız” dedi.  
Millet olarak sergilenen demokrasiye bağlılık ile birlik ve beraberliğin bir kez daha tüm dünyaya gösterilmesi için vatandaşları etkinliklere davet eden Kaymakam Dr. Mustafa yiğit, “hain terör örgütü FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe kalkışmasında şehit olan vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet ve minnet, gazilerimizi de saygı ve şükranla anıyorum” diye konuştu.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: 15, Temmuz, hazırlıkları, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı