Haber Detayı
29 Eylül 2019 - Pazar 18:23 Bu haber 3354 kez okundu
 
Zeybek'ten gazetemize ziyaret
Halkın sorunlarını dinlemek ve yerinde tespit etmek amacıyla Manavgat'a gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Rafet Zeybek, Manavgat'ta faaliyet gösteren yerel gazete ziyaretleri kapsamında gazetemizi ziyaret ederek; yerel basının sorunları, Manavgat ve ülke gündemi hakkında görüş alışverişinde bulundu.
SİYASET Haberi
Zeybek'ten gazetemize ziyaret

Bir dizi görüşme yapmak üzere Manavgat'a gelen CHP Antalya Milletvekili Rafet Zeybek gazetemiz ofisini ziyaret ederek, gazetemiz kurucusu ve genel yayın yönetmeni Abdurrahman Şahin ile sorumlu yazı işleri müdürü Ömer Karça ile sohbet etti. Ziyarette Zeybek'e CHP Manavgat İlçe Başkanı Av. Aliye Coşar ve parti yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.
Ziyarette, yerel gazetelerin kamuoyunun nabzını tuttuğunu ifade eden Zeybek, “İlçe başkanımız ile yaptığımız istişare sonucu Manavgat'ta bulunan yerel gazetelerimizi de ziyaret etme kararı aldık. Çünkü bölgede olup bitenler hakkında, halkın sorunları ve istekleri hakkında ilk ağızdan bilgi alabileceğimiz kurumlar o bölgede bulunan yerel gazetelerdir” dedi.
Yerel gazetelerin yaşadığı sorunların farkında olduklarını, bu sorunların başında ise ekonomik sıkıntıların geldiğini belirten Zeybek, “Ülkemiz genel olarak ekonomik bir darboğazdan geçmekte, sokaktaki vatandaşımızın ciddi gelecek kaygısı var. Tabi ki bu yerel gazetelerimize de yansımakta. Halkın sesi olan gazetelerin özgür, bağımsız ve tarafsız olması gerekmektedir. Ancak bunun için de ekonomik olarak güçlü olmak zorundalar” dedi. Gazetemiz hakkında bilgi alan Zeybek, yerel basının yaşadığı sorunları meclise taşıyacağını ve ilgili kurumlarla görüşeceğini söyledi.
Manavgat, Antalya ve Türkiye'de yaşanan son gelişmeler üzerine de düşüncelerini aktaran Zeybek, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek'in merkez ve ilçelere eşit bir şekilde yaklaşacağından kuşkumuz yok” dedi. Ziyaret karşılıklı iyi niyet temennileri ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeybek'ten, gazetemize, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı