Haber Detayı
19 Şubat 2021 - Cuma 18:06 Bu haber 961 kez okundu
 
Yiğit okulları ziyaret etti
Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz ve Şube Müdürü Yusuf Usta ile birlikte eğitim öğretime başlayan okullara ziyarette bulundu.
EĞİTİM Haberi
Yiğit okulları ziyaret etti

Eğitim öğretime başlayan okullara ziyaret kapsamında Çavuşköy İlkokulu / Ortaokulu‘na gerçekleştirilen ziyarette, öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya gelen Yiğit, sınıflarda öğrencilerle ve öğretmenlerle sohbet etti.

Çavuşköy Ortaokulu öğrencisi Hasan Hüseyin Varol kodlama alanında yaptığı çalışmayla birlikte ortaya koyduğu robotik çalışmalarını Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit'e ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz'e sundu. Kaymakam Dr. Mustafa Yiğit, çalışmaları dolayısıyla Hasan Hüseyin Varol'u kutladı ve başarılarının devamını beklediğini dile getirdi. 
Dr. Mustafa Yiğit ve beraberindeki heyet daha sonra Kızılot Ahmet Yaşar İlkokulu ve Ortaokulu‘nu ziyaret etti. Kaymakam Dr. Mustafa Yiğit ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Fatih Türköz burada da öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim öğretimle ilgili sohbet ettiler. Sınıf ziyaretlerinin ardından okulun halter antrenman salonu hakkında bilgi aldılar.
İlçe Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit; eğitim öğretim ortamlarının salgın şartlarına göre hazır olmasından, öğrencilerin ve öğretmenlerin yüz yüze eğitime başlamasından duymuş oldukları sevinç ve mutluluğu bizzat yerinde görmekten mutlu olduğunu ifade etti.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Yiğit, okulları, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı