Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 16:20 Bu haber 5131 kez okundu
 
Yeşeren Çocuklar‘da 25 hafta geride kaldı
Antalya Valisi Münir Karaloğlu önderliğinde İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen yönetiminde BATEM ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü"nün iş birliğiyle yürütülen "Yeşeren Çocuklar Projesi'nin yirmibeşinci haftasında düzenlenen programa, Kepez Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katıldı.
ÇOCUK Haberi
Yeşeren Çocuklar‘da 25 hafta geride kaldı

 

Antalya Valisi Münir Karaloğlu önderliğinde İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen yönetiminde BATEM ve Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü"nün iş birliğiyle yürütülen "Yeşeren Çocuklar Projesi'nin yirmibeşinci haftasında düzenlenen programa, Kepez Mahmut Celalettin Ökten Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katıldı. 

İl Müdürü Mustafa Özen’de bugün Yeşeren Çocuklar’la birlikte portakal fidanı dikti. Özen, çocuklarımıza toprağın doğanın tarımın güzelliklerini anlattı. 

BATEM'in Aksu yerleşkesinde yer alan seralarda öğrenciler sebze çeşitleri ve lavanta fidesi dikimini uygulamalı olarak gerçekleştirdi. Fidan dikimi, eğitimler ve gezilerlerle Expo 2016 Antalya'da devam eden program sonunda öğrencilere yeşeren çocuk sertifikası verildi.

TRT haber de Yeşeren Çocuklar ile röportaj gerçekleştirdi. 

Çocuklar  nasıl bir gün geçirdiklerini ve projenin kendilerine kattığı faydaları TRT Habere anlattı.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Yeşeren, Çocuklar‘da, 25, hafta, geride, kaldı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı