Haber Detayı
06 Temmuz 2017 - Perşembe 09:45
 
Yaşam’dan kadro atağı
2015 yılından beri Manavgat’ta sağlık hizmetleri sunan Özel Manavgat Yaşam Hastanesi, alanlarında uzman olan Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Ali Çetin, Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Durmuş Ali Şahin ve Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr Ali Emrah Oğuz’u kadrosuna dahil ederek gücüne güç kattı.
YAŞAM Haberi
Yaşam’dan kadro atağı

 

2015 yılından beri Manavgat’ta sağlık hizmetleri sunan Özel Manavgat Yaşam Hastanesi, alanlarında uzman olan Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Ali Çetin, Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Durmuş Ali Şahin ve Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr Ali Emrah Oğuz’u kadrosuna dahil ederek gücüne güç kattı.

 

Kemer, Antalya Merkez ve Alanya’dan sonra hizmet misyonunu daha geniş yelpazeye taşıyan Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Manavgat’ta ihtiyaç duyulan Beyin ve Sinir Cerrahisi, Nöroloji ve Kardiyoloji branşlarında kadrosunu güçlendiren Özel Manavgat Yaşam Hastanesi’nde; Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Ali Çetin, Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Durmuş Ali Şahin ve Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr Ali Emrah Oğuz Manavgat halkına hizmet vermeye başlayacak.

Özel Manavgat Yaşam Hastanesi kadrosuna yeni katılan uzman doktorlar için düzenlenen tanıtım kokteylinde konuşan hastanesi başhekimi Dr. Cem Kaya Köker, “Dünyanın muhtelif ülkelerine mensup insanlara 21 yıldır hizmet vermenin deneyimi ile açılan Manavgat Yaşam Hastanemiz, uzman hekim kadrosuna 20 yıldır Manavgat’ta hizmet veren Beyin ve Sinir Cerrahisi Op.Dr. ALİ Çetin’i, Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Durmuş Ali Şahin’i ve Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr Ali Emrah Oğuz’u ekleyerek başarılı hekim kadrosunu genişletmeye devam etmektedir” dedi. Köker, Manavgat, halkına en iyi ve güzel hizmeti sunmak için çaba harcadıklarını belirterek, “Hastanemiz, değerli doktor kadromuz ve sağlık çalışanlarımız ile etik değerlerden taviz vermeden, ilkeli ve çağdaş bir anlayışla sağlık hizmetlerini en üst düzeyde vermeye devam edecektir” diye konuştu.

YENİ DOKTORLAR

Hastane kadrosuna katılan ve Manavgat halkı tarafından yakından tanınan Beyin ve Sinir Cerrahisi Op. Dr. Ali Çetin, 1964 Konya Derebucak doğumlu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 1988 yılında mezun olan Çetin, mesleğe ilk olarak Bingöl’de sağlık ocağında başladı. bir süre Bursa’da devlet hastanesinde aile hekimliği yapan Çetin, Akdeniz Üniversitesi’nde beyin cerrahisinde uzmanlık yapmış ve sırasıyla Manavgat Devlet Hastanesi, Özel Sevgi Hastanesi ve Side Anadolu Hastanesi’nde görev yapmıştır.

Kahramanmaraş Elbistan doğumlu Nöroloji Uzmanı Uzm. Dr. Durmuş Ali Şahin Erciyes Tıp Fakültesi mezunu. SSK Ankara Eğitim Hastanesi, Batman Devlet Hastanesi, Fatih Üniversitesi Tıp Fakültesi, Gaziantep Özel TAMED Hastanesi, Kilis Devlet Hastanesi, Özel Elbistan Tıp Merkezi, Özel Elbistan Yaşam Hastanesi ve son olarak da Elbistan Devlet Hastanesi’nde görev yapan Şahin, evli ve 5 çocuk babası.

Ulusal ve uluslararası birçok tıp dergisinde makaleleri yayınlanan ve konferanslarda sunumlar gerçekleştiren Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr Ali Emrah Oğuz 1981 doğumlu. Yüksek lisansını Akdeniz Üniversitesi’nde tamamlayan Oğuz, Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Isparta Yalvaç Devlet Hastanesi ve Özel Aspendos Hastanesi’nde görev yaptı. Oğuz aynı zamanda Türk Kardiyoloji Derneği üyesi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yaşam’dan, kadro, atağı,
Yorumlar
Haber Yazılımı