Haber Detayı
26 Şubat 2020 - Çarşamba 07:53 Bu haber 2209 kez okundu
 
Vergi dairesinden MASMO'ya ziyaret
Vergi Haftası nedeni ile Manavgat Vergi Dairesi Müdürü Servet Yılmaz, Müdür Yardımcısı Sultan Küçüktuna ve gelir şefleri (MASMO) Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
Vergi dairesinden MASMO'ya ziyaret

Manavgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Nezih ÖZGENÇ ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; "31. Vergi Haftası kapsamında Manavgat Vergi Dairesi Müdürü Servet Yılmaz, Müdür Yardımcısı Sultan Küçüktuna ve gelir şeflerine odamıza ziyaretlerinden dolayı tüm meslek camiamız olarak teşekkür ediyoruz.  Bizler de maliye çalışanlarımızın ve tüm vergi mükelleflerimizin vergi haftasını kutluyoruz. Toplumun tüm kesimlerinde vergi duyarlılığının oluşması açısından kutlanan ‘Vergi Haftası’ büyük önem taşımaktadır.Verginin tabana yayılması ve adil bir vergi sistemi ile ekonomik kalkınma ve büyüme gerçekleşebilir.Toplanan vergilerin hizmet olarak halka dönmesi,halka yansıması toplumda vergi bilincinin artmasının temelini oluşturur. Mali müşavirler olarak geçmişte olduğu gibi iş dünyası ve hazine arasında köprü görevimizi başarılı bir şekilde sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.

Manavgat Vergi Dairesi Müdürü Servet Yılmaz da ülkenin kalkınmasında verginin önemine vurgu yaparak; "Manavgat’ta vergi bilinci oldukça yüksek, bu konuda katkı sağlayan hem mali müşavirlere hem de mükelleflerimize teşekkür ediyorum" dedi.

ALPER TAMER

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Vergi, dairesinden, MASMO'ya, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı