Haber Detayı
10 Temmuz 2020 - Cuma 14:43 Bu haber 18451 kez okundu
 
'VaryANT Genç Gönüllüler' programı başladı
Antalya Büyükşehir Belediyesi, ‘Varyant Genç Gönüllüler’ programını hayata geçirdi. Proje, gençlik alanında yürütülecek çalışmalara gençleri dahil ederek, fikirlerinden yararlanmayı hedefliyor.
SPOR Haberi
'VaryANT Genç Gönüllüler' programı başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Gençlik Hizmetleri Şube Müdürlüğü tarafından ‘Antalya’da yaşayan gençleri bir araya getirmek, fikirlerini almak ve ortak çalışmalarda bulunmak amacıyla VaryANT Genç Gönüllüler” programı hayata geçirildi. ‘Gençler için Gençlerle’ sloganlı programın ilk toplantısı Büyükşehir Belediyesi Eğitim Salonu’nda gerçekleştirildi.  Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyularak, sınırlı katılım ile düzenlenen toplantıda teorik ve uygulamalı olarak gönüllük eğitimi alan gençler, proje ve fikirlerini dile getirdi.
 
GENÇ FİKİRLER
“VaryANT Genç Gönüllüler” programı gençlik alanında yürütülecek, yaratıcı, yenilikçi ve sosyal ihtiyaçlara cevap veren projeler ve çalışmalarda, gençlerin fikirlerini alarak onları sürece dahil etmeyi hedefliyor. 14-30 yaş arasındaki kişileri kapsayan “VaryANT Genç Gönüllüler” programına başvuru yapmak isteyen gençler, https://www.abbsporhizmetleri.com adresinden başvuru formuna ulaşılabiliyor. Programa başvuru yapan gençlere çeşitli alanlarda eğitim programları düzenlenecek.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: 'VaryANT, Genç, Gönüllüler', programı, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı