Haber Detayı
07 Kasım 2020 - Cumartesi 12:15 Bu haber 2950 kez okundu
 
Vali Yazıcı'dan Başkan Sözen’e ziyaret
Antalya Valisi Ersin Yazıcı ilçe gezileri kapsamında Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit de bulundu.
YAŞAM Haberi
Vali Yazıcı'dan Başkan Sözen’e ziyaret

Antalya Valisi Ersin Yazıcı, ilçe gezileri kapsamında gittiği Gündoğmuş ilçesi dönüşünde Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i de makamında ziyaret etti. 

 

 

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Vali Ersin Yazıcı’yı Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit’le birlikte büyük bir nezaket ile belediye başkanlık binasının girişinde karşıladı. Vali Yazıcı Antalya’nın tüm ilçelerine ziyaretler düzenlediklerini, bu gezilerde sorunları tespit ettiklerini belirterek geziler kapsamında Manavgat’a geldiklerini dile getirdi. 
Başkan Şükrü Sözen, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, Vali Yazıcı’ya Manavgat’la ilgili bilgiler verdi. Başkan Şükrü Sözen, “Sayın Valimizle Antalya ve Manavgat’ımıza hizmet noktasında çok uyumlu bir çalışma içerisinde olacağımıza inanıyoruz. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vali, Yazıcı'dan, Başkan, Sözen’e, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı