Haber Detayı
31 Ağustos 2020 - Pazartesi 15:39 Bu haber 46304 kez okundu
 
Vali Yazıcı, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezini ziyaret etti
Antalya Valisi Ersin Yazıcı, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, Antalya milletvekilleri Mustafa Köse, İbrahim Aydın, Tuba Vural Çolak, Abdurrahman Başkan ve protokol üyeleri ile birlikte, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezini ziyaret etti.
KÜLTÜR Haberi
Vali Yazıcı,  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezini ziyaret etti

Dijital Gösterim Merkezinin çalışmaları hakkında İletişim Başkanlığı Antalya Bölge Müdürü Esen Diler’den bilgi alan Vali Yazıcı 30 Ağustos Zafer Bayramı,  Ayasofya Cami ve 2023 Hedefleri konulu gösterileri izledi ve tüm halkımızı Merkezi ziyaret ederek bu etkileyici ve duygu dolu gösterimleri izlemeye davet etti.

İletişim Başkanlığı tarafından milli, tarihi, kültürel ve bilimsel zenginliklerimizi ve vizyon projelerimizi yeni iletişim ve gösterim tekniklerini kullanarak vatandaşların ve Türkiye’ye gelen yabancıların erişimine sunmak amacıyla Dijital Gösterim Merkezi projesi yürütülmektedir.

Dijital Gösterim Merkezi ile Türkiye’nin tanıtımının yapılmasının yanı sıra milletimizi bir paydada buluşturan önemli günler başta olmak üzere ortak değerlerimizin ve vizyon projelerimizin vurgulanması ve anılması hedeflenmektedir. Antalya’nın yanı sıra Bursa, Çanakkale, Samsun, Kayseri, Konya ve Diyarbakır’da kurulan Dijital Gösterim Merkezlerinde her ay farklı temalarda gösterimler yer almakta ve 12.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebilmekte.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Vali, Yazıcı,, , Cumhurbaşkanlığı, İletişim, Başkanlığı, Dijital, Gösterim, Merkezini, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı