Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 03:05 Bu haber 5754 kez okundu
 
ULUCAN'dan örnek buluşma
Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN engelli bireyleri bulunan personellerin aileleri ile kahvaltıda biraraya geldi.
YAŞAM Haberi
ULUCAN'dan örnek buluşma

Antalya Emniyet teşkilatında birlik ve beraberliğin güçlendirilmesi, engelli bireye sahip teşkilat mensuplarının biraz olsun iş ve ev ortamından uzaklaşarak sosyal etkinlikler ile moral/ motivasyonunun arttırılması ve meslektaşlarının her zaman yanlarında olduğunun bir ifadesi olarak, Antalya Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN ve eşi Selda ULUCAN, 08 Aralık 2019 günü engelli bireyleri bulunan personellerin aileleri ile kahvaltıda biraraya geldi.
Tüm engelli aileleri ve engelli bireylerle tek tek sohbet ederek sorunlarını dinleyen ULUCAN; “Toplumumuzun ve insanlığın ortak sorunlarından olan engellilerimizin her gün hatırlanacağı bir ortamın yaratılması tüm toplumun olduğu gibi bizlerin de görevleri arasındadır. Sağlıklı bir toplum kendi engellilerine sahip çıkan, onların üretime katılmasını sağlayan, koruyucu olanakları yaratan bir toplumdur.
Unutmayalım ki, her sağlıklı insan bir engelli adayıdır. Engelli insanlarımızın hayata daha kuvvetli tutunması, her alanda kendilerini geliştirip, yaşama sevincini kaybetmemeleri için hepimizin üzerine düşen büyük sorumlulukları vardır. Antalya Emniyet Müdürlüğü olarak bizler de bu sorumluluk bilinci ile toplumun aktif birer bireyleri olarak gördüğümüz engelli vatandaşlarımızın daima destekçisi olacağız.” diye ifade etti.
Yoğun katılımın yaşandığı organizasyonda ULUCAN ve eşi Selda ULUCAN engelli çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
Organizasyona katılan özel çocukların aileleri, İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat ULUCAN ve eşi Selda ULUCAN olmak üzere organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederek, çok eğlendiklerini, eşsiz bir anı sahibi olduklarını ve özel çocukların aileleri olarak yalnız olmadıklarını htiklerini ifade ettiler.
Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: ULUCAN'dan, örnek, buluşma, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı