Haber Detayı
12 Temmuz 2017 - Çarşamba 10:14 Bu haber 2678 kez okundu
 
Türk Yıldızları tırı Manavgat’ta
Yıl boyunca Türkiye’yi dolaşarak Türk Yıldızları’na ait lisanslı ürünlerin satışını yapan Türk Yıldızları tırı Manavgat’a geldi.
YAŞAM Haberi
Türk Yıldızları tırı Manavgat’ta

 

Yıl boyunca Türkiye’yi dolaşarak Türk Yıldızları’na ait lisanslı ürünlerin satışını yapan Türk Yıldızları tırı Manavgat’a geldi.

 

Türk Yıldızları’nın lisanslı ürünlerinin satışını yapan Türk Yıldızları tırı Manavgat’a geldi. 13 Temmuz Perşembe gününe kadar Atatürk Kültür Merkezi (AKM) önünde stant açan tır, gün içinde 12:00-22:00 saatleri arasında hizmet verecek.

Akdeniz Bölgesi’nde Mersin’e kadar sahil bandında hareket edeceklerini, 19-20 Ağustos tarihinde de Türk Yıldızları’nın Samsun ve Trabzon’daki gösterileri için Karadeniz’e gideceklerini ifade eden Türk Yıldızları tırı sorumlusu Ramazan Baş, “Türk Yıldızları satış ekibi olarak, satış tırımızla ülkemizin birçok ilini ve ilçesini dolaşmaktayız. Bu tırda Türk Yıldızları akrobasi ekibinin tanıtımıyla birlikte Türk Yıldızları lisanslı ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Satışı yapılan ürünlerin geliri ile şehit ve gazi olan personel ve askerlerin ailelerine yardım sağlayan Kartal Vakfı’na da destek olunmaktadır. Tırlarımızın rotasına instagram ve facabook Ty-store sayfalarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz” diye konuştu.

Manavgat halkını ürünleri görmeleri için tıra beklediklerini ifade eden Baş, kendilerine AKM önünde stant açmaları için destek veren Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen ve Kültür Müdürü Halis Akkaya’ya da teşekkür etti.

Türk Yıldızları tırında 5 liradan 130 liraya kadar bir çok hediyelik ve giyim eşyası bulunuyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Yıldızları, tırı, Manavgat’ta,
Yorumlar
Haber Yazılımı