Haber Detayı
13 Kasım 2019 - Çarşamba 19:20 Bu haber 2265 kez okundu
 
Trafik polis timlerine sürüş teknikleri eğitimi
Antalya Emniyet Müdürlüğü; personelin hizmetteki verimliliğini arttırmak amacıyla farklı konularda eğitimler vermeye devam ediyor.
ASAYİŞ Haberi
Trafik polis timlerine sürüş teknikleri eğitimi

Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde, trafik birimleri tarafından görevli motosikletli trafik timlerinde çalışan personelin yenilik ve gelişmelere uyum sağlaması, çalışma alanları ile ilgili becerilerini arttırmaları amacıyla; 14 Ekim 2019 -08 Kasım 2019 tarihleri arasında Antalya Erdem Bayazıt Kültür Merkezi Otoparkı’na ait trafiğe kapalı alanda düzenlenen ‘Motosikletli Trafik Polis Timleri Sürüş Teknikleri Eğitimi’ düzenlendi.
Antalya Emniyet Müdürlüğü Basın Bürosundan yapılan açıklamada; “Trafik düzeninin sağlanması ve denetlenmesinde şahin timlerinin sağladığı katkının önemi aşikardır. Bu nedenle, şahin timlerinde halen çalışmakta olan ve bundan sonra çalışacak olan personellerimiz için eğitimin ne kadar önemli olduğu gerçeğiyle “Motosikletli Trafik Polis Timleri Sürüş Teknikleri Eğitimi” 11 Kasım – 06 Aralık 2019 tarihleri arasında da yeni bir dönemle devam edecektir” denildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Trafik, polis, timlerine, sürüş, teknikleri, eğitimi,
Yorumlar
Haber Yazılımı