Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 18:49
 
Şüpheliler yakalandı
Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Koordinesinde Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yakalanarak gözaltına alınan; 24 Ekim günü (M.C) isimli şahsı darp ve tehdit ederek, motosikletine ait anahtar ve ruhsatının zorla alınması sonucu meydana gelen yağma olayının şüphelilerinden (Y.Y.) ve (İ.B.) çıkarıldıkları Manavgat Sulh Ceza Mahkemesince tutuklandı.
ASAYİŞ Haberi
Şüpheliler yakalandı

Antalya Emniyet Müdürlüğü Basın Bürosundan yapılan açıklamada; "Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı Koordinesinde Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlilerince 24 Ekim günü (M.C) isimli şahsın darp ve tehdit edilerek, motosikletine ait anahtar ve ruhsatının zorla alınması sonucu meydana gelen yağma olayı ile ilgili yapılan çalışmalar neticesinde; Şüpheli (Y.Y) isimli şahıs, (F.S.)’ye ait ikamette yakalanarak gözaltına alınmıştır. İkamet içerisinde şüpheli (Y.Y.) haricinde (F.S.), (Ş.D.), (F.K.L.) ve müşteki (M.C.)’nin olduğu ve şahısların hep birlikte uyuşturucu madde kullandıkları anlaşılmıştır. Şüphelilerden (Y.Y.) üzerinde (2,10) gram, (F.K.L.)’nin üzerinde ise (4,72) gram olmak üzere toplam (6,82) gram esrar maddesi, ikamette ve araçta yapılan aramada (2) adet ruhsatsız tabanca, (3) adet şarjör ve (43) adet (9) mm fişek ele geçirilmiştir.

Yağma olayının şüphelilerinden olan (İ.B.) ayrıca yapılan çalışmalar neticesinde yakalanarak gözaltına alınmıştır.
Şüpheliler hakkında 'Yağma, 6136 Sayılı Kanuna Muhalefet ve Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak' suçlarından adli işlem yapılmıştır.
İşlemlerinin tamamlanmasına müteakip Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilen şüpheliler (Y.Y.) ve (İ.B.), çıkarıldıkları Manavgat Sulh Ceza Mahkemesince tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir" denildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Sinan SU
Etiketler: Şüpheliler, yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı