Haber Detayı
18 Ekim 2021 - Pazartesi 10:33 Bu haber 2353 kez okundu
 
Sözen yabancı öğretmenleri ağırladı
Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen; Manavgat Şule- Muzaffer Büyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve Erasmus Projesi kapsamında Portekiz, Sırbistan ve Litvanya’dan Türkiye’ye gelen yabancı öğretmenleri makamında ağırladı.
YAŞAM Haberi
Sözen yabancı öğretmenleri ağırladı

Başkan Şükrü Sözen, Manavgat Şule- Muzaffer Büyük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmenleri ve Erasmus Projesi kapsamında Portekiz, Sırbistan ve Litvanya’dan Türkiye’ye gelen yabancı öğretmenleri kapıda karşılayarak sohbet etti. Ziyarette, Erasmus projesi kapsamında mesleki eğitim, sivil toplum ve yerel yönetimler arasındaki iş birliği konuları ele alındı. 

Manavgat Belediyesi olarak, eğitime ve eğitimcilere gereken tüm destekleri sonuna kadar verdiklerini belirten Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirtti. Başkan Şükrü Sözen, “ Erasmus projesi kapsamında ülkemize gelerek eğitimcilerimizle birlikte ortak çalışmalar yapan öğretmenlerimizle güzel bir sohbet gerçekleştirdik. İşbirliği ile yapılan çalışmalar ve projelerin her zaman kentin ve eğitimin gelişmesine katkı sağlayacağına inanıyoruz. Ziyaretlerinden dolayı tüm eğitimcilerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Sözen, yabancı, öğretmenleri, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı