Haber Detayı
27 Ağustos 2020 - Perşembe 16:11 Bu haber 6292 kez okundu
 
Şehit mezarlıklarına bakım yapıldı
Mezarlıkların temizlik ve bakım çalışmalarına devam eden Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gündoğmuş Karaisa Mezarlığı’nda bulunan şehit mezarlıklarına bakım yaparak Türk bayraklarını yeniledi.
YAŞAM Haberi
Şehit mezarlıklarına bakım yapıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal bölgelerdeki mezarlıkların bakım ve temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda temizlik ve bakım çalışması yapılan Gündoğmuş Karaisa Mezarlığı’nda bulunan şehit mezarlıkları da bakımdan geçirilip Türk bayrakları yenilendi.

Büyükşehir Belediyesi mezarlıklarda vatandaşların rahat ve huzur içinde ziyaretlerini gerçekleştirmesi için temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Mezarlıklarda ot temizliği, budama, yürüyüş yollarının bakımı ile ilaçlama çalışmaları da yapılıyor.

TÜRK BAYRAKLARI YENİLENDİ

Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Mezarlıklar Şube Müdürlüğü ekipleri Gündoğmuş’un KaraisaMahallesi’nde bulunan mezarlıkta temizleme ve bakım çalışması gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca, vatan savunmasında hayatını kaybeden şehitlerimizin kabirlerinin de bakımını ve çevre temizliğini gerçekleştirip Türk bayraklarını yeniledi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Şehit, mezarlıklarına, bakım, yapıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı