Haber Detayı
08 Haziran 2017 - Perşembe 09:41
 
Polisten kaçış yok
Manavgat’taişyerinden hırsızlık yapan 1 şahıs ile kasten öldürme suçundan kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalandı.
ASAYİŞ Haberi
Polisten kaçış yok

Manavgat’taişyerinden hırsızlık yapan 1 şahıs ile kasten öldürme suçundan kesinleşmiş hapis cezası bulunan 1 şahıs yakalandı.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada: “19 Nisan günü Manavgat ilçesi Yukarı Pazarcı Mahallesi’nde bir işhanının içinde bulunan işyerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile 29 Nisan günü aynı mahallede bulunan bir pasajın içinde bulunan işyerinde meydana gelen hırsızlığa teşebbüs ve mala zarar verme olayı ile ilgili İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar sonucunda, hırsızlık olaylarını O.K. (32) isimli şahsın gerçekleştirdiği tespit edilmiş ve şüpheli şahıs 01 Haziran günü yakalanmıştır.

Şüpheli şahıs hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte 02 Haziran günü sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak Alanya L Tipi Cezaevine teslim edilmiştir.

Manavgat Ağır Ceza İlamat Masasınca hakkında “Kasten Öldürme” suçundan kesinleşmiş 4 yıl 2 ay hapis cezası bulunan H.O.(61) isimli şahıs, Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği görevlilerince yapılan çalışmalar ve takip sonucunda 04 Haziran günü yakalanmıştır.

Hakkında hazırlanan tahkikat evrakları ile birlikte adli makamlar sevk edilen H.O. çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Alanya L Tipi Cezaevine teslim edilmiştir” denildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Polisten, kaçış, yok,
Yorumlar
Haber Yazılımı