Haber Detayı
19 Şubat 2020 - Çarşamba 21:20 Bu haber 1194 kez okundu
 
Parkenin Akrepleri öğrencilerin karşısında
Erkekler Hentbol Süper Lig’de mücadelesini sürdüren CIP Travel Antalyaspor, HAS Koleji’nin ‘Dialog’ etkinliğine katıldı.
SPOR Haberi
Parkenin Akrepleri öğrencilerin karşısında

Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban ve Baş Antrenör Fatih Işık’ın yanı sıra oyuncuların tamamı gençlerin karşısına çıkarak spor, hentbol ve başarılı olmanın yolları başlıklarındaki sorularına yanıt verdi.

OYUNCULARI TERLETTİLER
Baş Antrenör Fatih Işık’ın hentbol branşı ile verdiği bilgilerin ardından tüm oyuncular kendilerini tanıttı ve kariyerlerindeki başarılarını anlattı. Yabancı oyuncuların okulda eğitimi de verilen İngilizce, Rusça ve Farsça gibi dillerde kendilerini takdim etmesi öğrenicilerin büyük alkışını aldı. Merak ettiklerini teknik heyet ve oyunculara soran öğrenciler, zaman zaman ilginç sorularla sporcuları terletmeyi başardı. CIP Travel Antalyaspor Hentbol Şube Sorumlusu Hakan İrban, Antalya’dan hentbol branşında daha önce liseler arası Dünya Şampiyonu çıktığını hatırlatarak HAS Koleji’nin de bu konuda adım atması halinde destek vereceklerini söyledi. Dialog etkinliği, İrban’ın yaptığı teşekkür konuşması ve takım formasını okula hatıra bırakması ile sona erdi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Parkenin, Akrepleri, öğrencilerin, karşısında,
Yorumlar
Haber Yazılımı