Haber Detayı
07 Ağustos 2018 - Salı 15:04 Bu haber 8261 kez okundu
 
Özen başkanlığında istişare toplantısı
Antalya İL Tarım ve Orman Müdürlüğüne bağlı kuruluşlar istişare toplantısı, Antalya Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü ev sahipliğinde yapıldı.
DİĞER Haberi
Özen başkanlığında istişare toplantısı

Bağlı Kuruluşlar İstişare toplantısı, Antalya İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen Başkanlığında, Antalya Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde yapıldı.

Antalya Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürü Hüseyin Kafalı, Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar ve 2017 yılı hedefleri ile hedeflerin sonuçları hakkında bilgiler aktardı.

Toplantıda konuşan İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, “İlimiz genelinde faaliyet gösteren biz Tarım kuruluşları Bakanlığımızın temsil noktalarıyız, yapmış olduğumuz çalışmalar bu noktada çok önemli. Bu ilin sınırları içerisinde sadece kurum binalarımız farklı hepimiz aynı bakanlığın çalışanlarıyız ve ortak noktamız tarım” dedi.

Özen, Bakanlığa bağlı olarak görev yapan herkesin birbiri ile etkileşim içinde olduğunun altını çizdi.

Özen, “Her bir kurumumuzun bireysel olarak yapması gereken işler var bir de her birimizin ortak olarak bu sektöre katkı sağlayabileceğimiz işler var. Bir araya geldiğimiz zaman ne tür çalışmalar yapabileceğimizi daha önce yapmış olduğumuz toplantılar da gördük. Bu toplantılarda yapmış olduğumuz görüşmeler İl Müdürlüğümüzce kayıt altına alınır ve üst makamlara sunulur. Tarım Müdürlükleri olarak bu ilin sınırları içerisinde dokunmadığımız canlı yok, görev sahamız çok geniş. Biz çok önemli bir güce ve stratejik göreve sahibiz” dedi.

Özen “Türkiye’nin en büyük iki Bakanlığı birleşti, önümüzdeki toplantı da Orman Bölge Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğü ve Meteoroloji Bölge Müdürlüğü de bu büyük aile çatısı altında bizlere katılacaktır, biz tarım ve ormanın temsilcisi kurumların birlikte Bakanlığımızın büyüklüğüne ve önemine yakışır çalışmalar yapacağımıza inanıyorum’’ diyerek sözlerine son verdi.

Toplantı sonrası Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürü Hüseyin Kafalı, İl Müdürü Mustafa Özen ve beraberindeki heyet Laboratuvar da teknik incelemelerde bulundu.

Toplantı toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Özen, başkanlığında, istişare, toplantısı,
Yorumlar
Haber Yazılımı