Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 23:19 Bu haber 1126 kez okundu
 
Özel Sporcular Masa Tenisi Şampiyonası başladı
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2020 yılı faaliyet programında yer alan TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi destekleri ile gerçekleştirdiği Yavuz Kocaömer 3.Masa Tenisi 2.Bölge Şampiyona açılışı gerçekleşti.
SPOR Haberi
Özel Sporcular Masa Tenisi Şampiyonası başladı

Şampiyona açılışına Federasyon Başkan Vekili Saadettin Akçi, Tesyev Genel Müdürü Berrin Altınöz, Federasyon AS Başkanlarından Efkan Korkmaz, Aydın Koç , Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Abubekir Özcan ve 81 il genelinden 165 Özel Sporcular Kulübü katıldı.

Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkan Vekili Sadettin Akçi ve Tesyev Genel Müdürü Berrin Altınöz gerçekleştirdi.
Başkan Vekili Akçı konuşmasında “ Ülkemiz genelinden Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüplerimize başarılar dileyerek , Federasyon Başkanımız Birol Aydın’nın sporcu ve tossfed ailemize selamlarını iletti.
Tesyev Genel Müdürü Berrin Altınöz ise yaptığı konuşmasında “Böyle güzel bir ailenin sporcuları ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek yarışmalarda sporculara başarılar diledi.
Şampiyona açılışından sonra TESYEV tarafından kulüplere hediyeler verildi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Özel, Sporcular, Masa, Tenisi, Şampiyonası, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı