Haber Detayı
11 Kasım 2019 - Pazartesi 09:58 Bu haber 4379 kez okundu
 
Özel Manavgat Boğaziçi’den, sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel etkinlikler
Manavgat eğitim hayatına bu yıl giriş yapan Özel Manavgat Boğaziçi Anadolu Lisesi, sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel etkinliklerle öğrencilere farklı bakış açıları kazandırma yönünde çalışmalar yapıyor.
EĞİTİM Haberi
Özel Manavgat Boğaziçi’den, sosyal sorumluluk projeleri ve kültürel etkinlikler

Özel Manavgat Boğaziçi Anadolu Lisesi, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında; (LÖSEV) Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfının yetkilileri ile kendi öğrencilerine bu yönde konferans düzenleyerek lösemili çocuklarla ilgili bir farkındalık oluşturdu.
Özel Manavgat Boğaziçi Anadolu Lisesi, kültürel etkinlikler kapsamında da Antalya Kitap Fuarına düzenlediği gezi ile öğrencilerini kitapla buluşturdu.
Özel Manavgat Boğaziçi Anadolu Lisesi Müdürü Refik İnci; “Eğitim ve öğretimin sadece okulda ve sınıflarda olmadığını, eğitimin yaşam boyu devam edeceğinin bilinci içerisinde okul ve sınıf yanında hayatın her yerinde olmayı ilke edindik. Okulumuz, örnek bir eğitim kurumu olarak Manavgat’ın eğitim hayatına renk getireceğini, Manavgat’ta kalıcı olduğunu göstermiş oldu. Özel Manavgat Boğaziçi Anadolu Lisesi, bu yöndeki çalışmalarına ve başarılarını sergilemeye devam edecek” diye konuştu.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Özel, Manavgat, Boğaziçi’den,, sosyal, sorumluluk, projeleri, ve, kültürel, etkinlikler, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı