Haber Detayı
06 Şubat 2019 - Çarşamba 10:26 Bu haber 4407 kez okundu
 
Öz seçim çalışmasına sanayiden başladı
Cumhur ittifakının Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Ak Parti ve MHP teşkilatlarının desteğiyle seçim gezilerine sanayiden başladı. Geziye Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş’la birlikte parti yöneticileri ve Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Rehber’de katıldı.
SİYASET Haberi
Öz seçim çalışmasına sanayiden başladı

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin oluşturduğu Cumhur ittifakının Manavgat Belediye Başkan Adayı olarak açıklanan Hasan Öz, seçim çalışmalarına başladı. Manavgat Sanayi Sitesi’ni ziyaret eden Hasan Öz’e Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, her iki partinin yöneticileriyle Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Rehber’de katıldı.

Seçim gezisi sırasında ziyaret ettiği işyerlerinde 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerin çok önemli olduğunu belirten belediye başkan adayı Hasan Öz, Cumhur ittifakı olarak Manavgat Belediye Başkanlığını kazanmak amacıyla aday olduğunu söyledi ve destek istedi. Manavgat sanayisinin ilçe için önemli olduğunu belirten Hasan Öz, “Manavgat sanayisinin eksiklerini biliyoruz. Merkezi hükümet ve büyükşehir ölçeğinde yapılması gereken çalışmaları tamamladık. Bazı çalışmaları da ilçe belediyesinin yapması gerekiyor. 31 Mart’tan sonra sanayideki eksikleri tamamlayacağız” dedi.

Seçim gezisi sırasında sanayide bulunan işyeri sahipleri ve çalışanlar Cumhur ittifakı belediye başkan adayı Hasan Öz’e büyük ilgi gösterdi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Öz, seçim, çalışmasına, sanayiden, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı