Haber Detayı
25 Mart 2019 - Pazartesi 16:44 Bu haber 3068 kez okundu
 
Öz, “Manavgat artık değişim istiyor”
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Kavaklı Mahallesi Çarşamba Pazarı’nda gerçekleştirdiği halk buluşmasında CHP ve İyi Partililere seslenerek, “Bu evladınız hepinizin oylarına talip. Dürüst bir şekilde hizmet etmek için buna talip. Manavgat artık değişim istiyor. Manavgat artık hizmet istiyor. Manavgat artık iktidarla buluşmak istiyor” dedi.
SİYASET Haberi
Öz, “Manavgat artık değişim istiyor”

 

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Kavaklı Mahallesi Çarşamba Pazarı’nda gerçekleştirdiği halk buluşmasında CHP ve İyi Partililere seslenerek, “Bu evladınız hepinizin oylarına talip. Dürüst bir şekilde hizmet etmek için buna talip. Manavgat artık değişim istiyor. Manavgat artık hizmet istiyor. Manavgat artık iktidarla buluşmak istiyor” dedi.

Seçim çalışmalarını sürdüren Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz; Kavaklı, Kasaplar, Milli Egemenlik ve Çağlayan Mahalle sakinleri ile Kavaklı Mahallesi Çarşamba Pazarı’nda gerçekleştirilen halk buluşmasında bir araya geldi. Öz’e halk buluşmasında Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş, belediye meclis üyesi adayları ve her iki partinin yöneticileri eşlik etti.

Kayahan’ın ‘Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi’ isimli şarkısı ile sahneye çıkan Öz, “Cumhuriyet Halk Partili ağabeylerime, İyi Partili ağabeylerime, ablarıma, kardeşlerime sesleniyorum.  Bu evladınız hepinizin oylarına talip. Dürüst bir şekilde hizmet etmek için buna talip. Manavgat artık değişim istiyor. Manavgat artık hizmet istiyor” dedi.

Manavgat halkının iktidarla buluşmak istediğini ve iktidarla buluşması halinde birçok projeyi hayata geçireceklerini vurgulayan Öz, “Manavgat’ımızı iktidarla buluşturarak projelerimizi bir bir gerçekleştireceğiz. Manavgat Şelale Üniversitesi’nin kurulmasını sağlayacağız. Böylece gelen öğrencilerle kış aylarında da esnaflarımız rahat nefes alacak. Manavgat’a 400 yataklı bir eğitim araştırma hastanesi yapıyoruz. Bu hastane daha sonra tıp fakültesine temel olacak. Artık Antalya’ya veya Alanya’ya gitmekten kurtulacaksınız” diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKI PİKNİKTE BULUŞTU

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarını sürdüren Ak Parti ve MHP, Sorgun Çamlığında ‘İttifak Dayanışması’ adı altında piknik düzenledi. Pikniğe her iki partinin eski ve yeni yöneticileri, sandık görevlileri, müşahitler ve okul kat sorumluları ile aileleri katıldı.

Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz pikniğe katılanlarla tek tek ilgilenirken, çocuklarla birlikte şişme oyun parkurunda oyun oynamayı da ihmal etmedi. Piknik ile birlikte seçim sürecinde yaşadıkları yorgunluğu atma fırsatı bulduklarını ifade eden Öz, “İttifak Dayanışması adı altında gerçekleştirilen bu etkinlikte bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Seçime sayılı günler kaldı bugün burada hep birlikte moral depolama fırsatımız oldu. İlçemizin ve ülkemizin kaderinin belirleneceği önemli bir seçim sürecindeyiz. Bu seçim sürecinde Manavgat Belediye Başkanlığı gibi onurlu bir göreve talip oldum. İnşallah halkımızın desteği ile 31 Mart akşamı yazacağımız yeni bir zaferle ilçemize hizmet etmeye çalışacağız. Manavgat’ı iktidarla buluşturacağız. Benim sizlerden isteğim sandıklara sahip çıkmanız. Şurada çok az bir zamanımız var. Biz önümüzde kalan az sürede halkımızı kucaklamaya devam edeceğiz” dedi.

MANAVGAT’A HİZMET YAĞMURU YAĞACAK

Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP Manavgat İlçe Başkanı Nooman Enhoş ve Belediye Meclis üyeleri ile saha çalışması yapan Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, vatandaşlara projelerini anlatarak desteklerini istiyor. Cumhur İttifakı’nın gücünü halktan aldığını ifade eden Öz, iktidarında gücü ile birilikte Manavgat’a hizmet yağmuru yağacağını söyledi.

15 Temmuz hain darbe girişiminden bu yana MHP ile birlikte vatandaşlardan da destek gören Cumhur İttifakı kapsamında hareket ettiklerini ifade eden Öz, “Vatandaşımızın ilgisi, alakası, sevgisi, muhabbeti çok güzel… İnşallah Cumhur İttifakı olarak onların bu beklentisine layık olamaya çalışacağız. 1 Nisan ile birilikte Manavgat’ımızın yüzü gülecek. Bir taraftan vatandaşımızın hayatına dokunan hizmetlerimizi sunacağız; bir yandan da şehrimizin geleceğinin inşasını gerçekleştireceğiz. Şehrimizin en büyük ihtiyaçlarının başımda gelen 400 yataklı eğitim araştırma hastanesi inşaatına başlayıp bir an önce bitireceğiz. Akdeniz Üniversitesine devri yapılan belediye hastanesini tamamlayıp arada açılacak olan tıp fakültesi ile Manavgat Üniversitesi hayalini gerçekleştireceğiz. Doğal gazı şehrimize getirerek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Şimdi bazıları; hastane, doğalgaz, fakülte bir belediye başkanının vaatleri olamaz. Çünkü bunları yapmaya ya da yaptırmaya gücü yetmez, diyor. Ben bunlara sadece gülüyorum. 31 Mart’tan sonra söz verdiklerimizi bir bir hayata geçirince sizinde yüzünüz gülecek” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Öz,, “Manavgat, artık, değişim, istiyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı