Haber Detayı
12 Nisan 2018 - Perşembe 10:43 Bu haber 2570 kez okundu
 
Öz, Evrensekili dolmuşçuları dinledi
AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, esnaf ziyaretleri kapsamında Evrenseki dolmuş durağı esnafı ile bir araya gelinerek kooperatifin sıkıntılarını dinledi.
YAŞAM Haberi
 Öz, Evrensekili dolmuşçuları dinledi

 

AK Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, esnaf  ziyaretleri kapsamında Evrenseki dolmuş durağı esnafı ile bir araya gelinerek kooperatifin sıkıntılarını dinledi.

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün gerçekleştirilen haftalık olağan toplantının ardından bir süre önce başladıkları esnaf ziyaretlerine Evrenseki dolmuş durağı esnafını ziyaret ederek devam etti.  Evrenseki Dolmuşları Kooperatif başkanı İbrahim Özden’den sıkıntıları ve taleplerini dinleyen Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz; "Teşkilat olarak esnaflarımızla buluşup onların sıkıntılarını dinleyip taleplerini almaya devam ediyoruz. Bugünde haftalık olağan toplantımızın ardından ilçe yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte Evrenseki Dolmuş durağını ziyaret ederek kooperatif başkanımızdan sıkıntıları dinledik ve taleplerini aldık.  Bu seçim programı değil teşkilat programı ve rutin olarak devam edecek. Esnaflarımızı dinledikten sonra sivil toplum örgütlerine de gideceğiz. Manavgat adına yapılacak projeler varsa onların düşüncelerini de alacağız. Bizde il başkanımız olsun, milletvekillerimiz olsun onlarla yaptığımız toplantılarda bu konuları masaya yatıracağız, istişare edeceğiz. Manavgat adına yapılması gereken proje, program, yatırım, hizmet ne ise bunların hayata geçmesi için bir öncülük yapacağız. Manavgat halkı adına köprü oluşturacağız. Tabi biz bu programları yaparken muhalefet partileri rahatsız oluyorlar. Çünkü onlar bu kapıları aşındıramıyorlar. Biz tüm esnaflarımızı tek tek dolaşıp sorunlarını dinleyip taleplerini almaya devam edeceğiz" dedi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: , Öz,, Evrensekili, dolmuşçuları, dinledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı