Haber Detayı
02 Şubat 2019 - Cumartesi 16:19 Bu haber 3210 kez okundu
 
Öz; “Cumhur İttifakı gönül ittifakıdır”
Ak Parti ve Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Milliyetçi Hareket Partisi ve Manavgat Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Hasan Öz, “Cumhur ittifakı, bir çıkar, makam ve mevki değil, gönül ittifakıdır” dedi.
SİYASET Haberi
Öz; “Cumhur İttifakı gönül ittifakıdır”

 

Ak Parti ve Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Milliyetçi Hareket Partisi ve Manavgat Ülkü Ocakları’nı ziyaret etti. Hasan Öz, “Cumhur ittifakı, bir çıkar, makam ve mevki değil, gönül ittifakıdır” dedi.

Ak Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin dahil olduğu Cumhur ittifakının Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, beraberinde Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu ve ilçe yöneticileriyle birlikte, Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Teşkilatını ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı ve parti yöneticilerinin de yer aldığı ziyarette, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Cumhur ittifakı olarak Manavgat Belediye Başkanlığı’nı kazanmak için yapılması gereken çalışmalarla ilgili çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

MANAVGAT’TA YENİ BİR DÖNEM BAŞLAYACAK

İttifakın Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Ak Parti olarak, genel başkanlar ve genel merkezler seviyesinde sürdürülen uyumlu işbirliğinin Manavgat’ta da gerçekleştirileceğini belirterek, “Cumhur ittifakı, bir çıkar, makam ve mevki değil, gönül ittifakıdır. Bu millete nasıl daha iyi hizmet verebilirizin ittifakıdır. Manavgat’ta 31 Mart seçimleriyle birlikte yeni bir dönem başlayacaktır” dedi.

CUMHUR İTTİFAKI TÜRK MİLLETİ’NİN BEKASIDIR

Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı NoomanEnhoş’ta, dış mihraklar ve onların piyonları tarafından ülkenin felakete sürüklenmeye başladığı sırada Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin çizdiği yolda Ak Parti’yle devletin ve Türk Milleti’nin bekası için Cumhur İttifakı çatısı altında bir araya geldiklerini belirtti. Cumhur İttifakı’nın Türk Milleti’nin geleceğe emin adımlarla yürüyeceği bir birliktelik olduğunu belirten Milliyetçi Hareket Partisi Manavgat İlçe Başkanı NoomanEnhoş, parti olarak ittifak ruhuna uygun bir şekilde hareket ederek 31 Mart’ta başarıya ulaşacaklarına inandıklarını belirtti.

ÜLKÜ OCAKLARI’NA ZİYARET

Cumhur İttifakı Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz ve beraberindekiler, Ülkü Ocakları Manavgat Temsilciliği’ni ziyaret etti. Ziyarette Manavgat Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Rehber ve genç ülkücülerle sohbet eden Başkan Adayı Hasan Öz, ülkü ocaklarının çizgisinin Türkiye Cumhuriyeti ve Türk Milleti’nin var olması olduğunu belirtti.  Manavgat Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Rehber’de ziyaretten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ülkücülerin lider Devlet Bahçeli’nin talimatlarına uygun hareket ettiğini söyledi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Öz;, “Cumhur, İttifakı, gönül, ittifakıdır”,
Yorumlar
Haber Yazılımı