Haber Detayı
30 Mart 2019 - Cumartesi 09:45
 
Öz; 'Allah'ın izniyle geliyoruz'
Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Side Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.
SİYASET Haberi
Öz; 'Allah'ın izniyle geliyoruz'

 

Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Side Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, Side Mahallesi halkıyla kapalı pazaryerinde bir araya geldi. Şiddetli yağmur altında gerçekleşen toplantıda belediye başkan adayı Hasan Öz’e, eşi Nadide Öz,  AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Halimoğlu, MHP İlçe Başkanı Nooman Enhoş, AK Parti ve MHP ilçe yöneticileriyle meclis üyesi adayları eşlik etti. Öz’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi, bol bol fotoğraf çektirdi.

Toplantıda konuşan Cumhur İttifakı Ak Parti Manavgat Belediye Başkan Adayı Hasan Öz, 2 gün sonra seçim için sandığa gideceklerini belirterek, “Manavgat’ta sağcısıyla, solcusuyla, bana verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederim. Ülkemizin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu şu dönemde göstermiş olduğumuz bu birlik ve beraberlik çok önemli. Side’de, Kemer ve Cennetler bölgelerinde hemen uygulanacak olan acil eylem planlarımız var. Çözümü bekleyen otopark sorunu, kapı giriş ve çıkış saatleri gibi sorunları kısa sürede çözeceğiz” dedi. Side Antik kentinde telefon ve tuvalet sorununun kendileri tarafından çözüme kavuşturulduğunu anlatan belediye başkanı Hasan Öz, “Allah aşkına bu devirde tuvalet mevzusunun konuşulması normal mi? Bunu da mı büyükşehirden bekleyeceğiz. Bu kadar mı aciz Manavgat Belediyesi?” diye konuştu. Side’de batı nekropolünde bir çok işletmenin ruhsatlarının mevcut belediye yönetimi yüzünden iptal edildiğini anlatan belediye başkan adayı Hasan Öz, yaşanan sorunların ortadan kaldırdıklarını anlattı.

Mevcut başkanın gittiği her yerde yaptığı konuşmalarda büyük bir telaş yaşadığını ve panik içinde olduğunun görüldüğünü anlatan Hasan Öz, “Senin bu telaşın kaybetmenin korkusu. Ama artık çok geç. 1 Nisan’da Allah’ın izniyle geliyoruz. Biz Side’nin marka olması için çabalarken, birileri Side Sualtı Müzesi’nin kurulmasına engel olmaya çalıştı. Bizim aramızdaki en büyük fark bu” dedi.

Belediye başkan adayı Hasan Öz’ün yapacakları çalışmalar projelerini de anlattığı toplantı meclis üyesi adaylarının vatandaşlara tanıtılmasıyla sona erdi.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Öz;, 'Allah'ın, izniyle, geliyoruz',
Yorumlar
Haber Yazılımı