Haber Detayı
19 Mayıs 2018 - Cumartesi 12:06 Bu haber 2353 kez okundu
 
Ömür boyu mutluluğa imza attılar
Manavgat basının sevilen isimlerinden Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) basın birimi sorumlusu Mustafa Taş, Tığlı Düğün Sarayında gerçekleştirilen düğün ile hayatını Hatice Taş (Arslan) ile birleştirdi.
YAŞAM Haberi
Ömür boyu mutluluğa imza attılar

 

 

Manavgat basının sevilen isimlerinden Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) basın birimi sorumlusu Mustafa Taş, Tığlı Düğün Sarayında gerçekleştirilen düğün ile hayatını Hatice Taş (Arslan)  ile birleştirdi.

Çiçeği burnunda çiftin nikahlarını Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen kıyarken, nikah şahitliklerini MATSO başkanı Ahmet Boztaş ve Emine Arslan yaptı. Birlikte bir ömür boyu mutluluğa evet diyen çiftin düğün törenlerine MATSO yönetimi başta olmak üzere Afyon Vali YardımcısıAdem Uslu, Manavgat'ta görev yapan basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı. Gece geç saatlere kadar süren düğünde çiftin mutlulukları gözlerinden okundu.

Hatice -Mustafa Taş çifti, “Öncelikle nikahımızı kıyan Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen'e, nikah şahitlerimiz MATSO Başkanı Ahmet Boztaş ve Emine Arslan'a, düğüne katılamayıp telgraf gönderen AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın’a, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak’a, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal’a, düğünümüze çelenk ve çiçek gönderen tüm dostlara, düğünümüze katılarak bizleri yalnız bırakmayan Afyon Vali Yardımcısı Adem Uslu’ya, MHP Antalya Milletvekili Aday Adayı Murat Güven'e, MATSO yönetimine, bizi bu mutlu günlerimizde yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza, düğün ve kına organizasyonumuzda büyük emekleri olan Yüksel Palaz, Osman Gökkurt ile tüm akraba ve dostlarımıza, düğünümüze katılan ve katılamayan herkese teşekkür ederiz" dediler.

Nehir Gazetesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluk dileriz.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Ömür, boyu, mutluluğa, imza, attılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı