Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 19:20 Bu haber 5061 kez okundu
 
Ömer Tayyip'ten kampanyaya destek
Manavgat Toros İlkokulu öğrencisi Ömer Tayyip Arslan kumbarasında biriktirdiği parasını 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına gönderdi.
GÜNDEM Haberi
Ömer Tayyip'ten kampanyaya destek

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve Türkiye'de de ana gündem olan koronavirüs salgını sonrası salgınla mücadeleye bir destek de Manavgat Toros İlkokulu 3- D sınıfı öğrencisi Ömer Tayyip Arslan'dan geldi. 

Ömer Tayyip; okuldan verilen, kitap gününde alacağı kitap için para biriktirdiği ve ailesinin aldığı, ailesinin alacağı vitesli bisiklete destek olmak için para biriktirdiği 2 kumbarasında, okul harçlıklarından biriktirdiği paraları 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına göndermek üzere babasına verdi.
Koronavirüs salgını ve sonrasındaki gelişmeleri ailesinden ve yayınlardan öğrenen Ömer Tayyip; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasından da bu şekilde haberdar oldu. Bu zor günlerde ihtiyaç sahiplerine destek olmanın önemli olduğunu düşünen Ömer Tayyip, kumbaraları açarak biriktirdiği paraları babasına teslim etti.
Kendisinin sokağa çıkma yasağı olduğu için, birikimi babası tarafından Vakıfbank Manavgat Şubesinde 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına yatırılan Ömer Tayyip; "İhtiyaç içerisindeki insanlara yardımcı olmak çok güzel bir duygu. Allah'a, bu salgının bir an önce bitmesi ve insanların eski hayatlarına dönmeleri için dua ediyorum" dedi.

Kaynak: (EŞ) - Erkam ŞAHİN Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Ömer, Tayyip'ten, kampanyaya, destek,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı