Haber Detayı
29 Mart 2018 - Perşembe 10:27 Bu haber 2337 kez okundu
 
Okul Sporları’nda ödüller sahiplerini buldu
Spor Genel Müdürlüğünün 2017-2018 faaliyet programında yer alan Okul Sporları organizasyonu kapsamında Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası küçük erkekler, küçük kızlar, yıldız erkekler ve yıldız kızlar kategorilerinde futsal, futbol, basketbol, voleybol ve hentbol karşılaşmalarında dereceye giren okul takımlarına madalya ve kupaları düzenlenen tören ile verildi.
SPOR Haberi
Okul Sporları’nda ödüller sahiplerini buldu

 

Spor Genel Müdürlüğünün 2017-2018 faaliyet programında yer alan Okul Sporları organizasyonu kapsamında Manavgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası küçük erkekler, küçük kızlar, yıldız erkekler ve yıldız kızlar kategorilerinde futsal, futbol, basketbol, voleybol ve hentbol karşılaşmalarında dereceye giren okul takımlarına madalya ve kupaları düzenlenen tören ile verildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 2017-2018 eğitim öğretim yılı içerisinde düzenlenen okullar arası futsal, futbol, basketbol, voleybol ve hentbol karşılaşmalarında küçük erkekler, küçük kızlar, yıldız erkekler ve yıldız kızlar kategorilerinde dereceye giren okul takımlarına kupa ve madalyaları, Mehmet Akif Ersoy Spor Salonu’nda düzenlenen ödül töreni ile verildi. Ödül törenine Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muammer Sarıdemir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Aşur Eker, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürü Hidayet Oktay, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve sporcular katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan ödül töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya, 2017-2018 eğitim öğretim yılı Okul Sporları müsabakalarına 8 ilkokul, 29 ortaokul ve 28 lise olmak üzere toplam 65 okuldan 3 bin 493’ü kız, bin 662’si erkek olmak üzere lisanslı 5 bin 115 sporcunun katıldığını belirterek, “Müsabakalar boyunca kıyasıya mücadele eden tüm sporcularımızı kutluyor, sporcu gençlerimize mücadele ruhunu aşılayan ailelerine ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum. Amacımız spor kültürünü gelecek nesillere kazandırmak, ulu Önder Atatürk’ün de dediği gibi zeki, çevik ve ahlaklı sporcular yetiştirmektir” dedi.

Güçlü gençlik güçlü Türkiye sloganı ile tüm gençleri spor yapmaya davet eden Karakaya, organizasyonun düzenlenmesinde emeği olan herkese teşekkür etti. Karakaya, “İlçe Kaymakamımız Sn. Dr. Mustafa Yiğit önderliğinde tüm kurumlarımızla işbirliği içerisinde organizasyonumuzu sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamladık, Onun için başta İlçe Kaymakamımız Sn. Dr. Mustafa Yiğit’e ve birlikte çalıştığımız tüm kurumlara ve öğretmen arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, müsabakalara katılan tüm gençlerimizi kutluyorum” diye konuştu.

2017-2018 Okul Sporları müsabakalarında futsal, futbol, basketbol, voleybol ve hentbol branşlarında kategorilere göre dereceye giren okul takımları ise şöyle:

Küçük Erkekler Futsal

1- Toros O.O

2- Özel Maya Ortaokulu

3- Özel Manavgat Bahçeşehir Ortaokulu

4- 75. Yıl Cumhuriyet Ortaokulu

Yıldız Erkekler Futsal

1- Şehit Uğur Yıldız İmam Hatip OO

2- Yunus Emre OO

3- Küçük Hasan OO

4- İMKB OO

Yıldız Kızlar Futsal

1- Sınav OO

2-Beşkonak OO

3- Çolaklı Yahya Kurt OO

4- Şehit Uğur Yıldız İmam Hatip OO

Küçük Erkekler Futbol

1- Çağlayan OO

2- Hacı Şayeste

3- Evrenseki Ahmet Köseoğlu

4- Şehit Ahmet Ozan Şarlak OO

Yıldız Erkekler Futbol

1- Özel Maya OO

2- Özel Bahçeşehir OO

3- Özel Birey OO

4- Özel Manavgat Ort.

Küçük Erkekler Voleybol

1- 60. Yıl O.O

2- 75. Yıl Cumhuriyet O.O

3- Atatürk O.O

4- Odaönü O.O

Küçük Kızlar Voleybol

1- Çolaklı Yahya Kurt O.O

2- Kızılağaç Ünal Akpınar O.O

3- Özel İstek Yeditepe O.O

4- 60.Yıl O.O

Yıldız Kız Voleybol

1- 60.Yıl O.O

2- Çağlayan O.O

3- Çolaklı Yahya Kurt O.O

4-75. Yıl Cumhuriyet O.O

Yıldız Erkekler Voleybol

1- Atatürk O.O

2- Küçük Hasan O.O

3- Özel Maya O.O

4-60.Yıl O.O

Yıldız Erkek Basketbol

1- Özel İstek Yeditepe O.O

2- Özel Bahçeşehir O.O

3- Özel Akdeniz Başarı O.O

4- Özel Sınav O.O

Yıldız Kız Basketbol

1- Öğer OO

2- Küçük Hasan O.O

3- Özel Bahçeşehir O.O

4- Özel Sınav O.O

Küçük Erkek Basketbol

1- Toros O.O

2- Özel İstek Yeditepe O.O

3- Özel Akdeniz Başarı O.O

4- Yunus Emre OO

Küçük Kız Basketbol

1- Yunus Emre OO

2- Özel Bahçeşehir O.O

3- Özel Akdeniz Başarı O.O

Yıldız Erkek Hentbol

1- Özel Maya Ortaokulu

2- Küçük Hasan Ortaokulu

3- 15 Temmuz Şehitler Ortaokulu

4- Yunus Emre Ortaokulu

Kaynak: (ÖK) - Ömer Karça Editör: Büşra GÜLER
Etiketler: Okul, Sporları’nda, ödüller, sahiplerini, buldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı istanbul escort