Haber Detayı
14 Ağustos 2020 - Cuma 14:54 Bu haber 3665 kez okundu
 
MUKP'dan AKM'de genişletilmiş toplantı
Manavgat Ulualan'ı Koruma Platformu genişletilmiş toplantılarını sürdürüyor. Manavgat Ulualan'ı Koruma Platformu çarşamba akşamı Atatürk Kültür Merkezi'nde genişletilmiş toplantı düzenledi.
GÜNDEM Haberi
MUKP'dan AKM'de genişletilmiş toplantı

Toplantıya önceki dönem belde belediye başkanları, önceki dönem siyasi parti ilçe başkanları, önceki dönem STK başkanları ile platform üyesi başkanlar katıldı. Toplantıda katılımcılar görüşlerini bildirirken, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen de ekibi ile birlikte açıklamalarda bulundu.

Manavgat Ulualan'ı Koruma Platformu Başkanı Nezih Özgenç; "Manavgat Ulualanı Koruma Platformu olarak genişletilmiş toplantılarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. Son olarak Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlediğimiz toplantımıza katılarak görüşlerini bildiren önceki dönem belde belediye başkanlarımıza, önceki dönem siyasi parti ilçe başkanlarımıza, önceki dönem STK başkanlarımıza, platform üyesi başkanlarımıza ve açıklamalarıyla bizi bilgilendiren Manavgat Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sözen ve ekibine teşekkür ediyoruz" dedi.

Kaynak: (AT) - Alper TAMER Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: MUKP'dan, AKM'de, genişletilmiş, toplantı,
Yorumlar
Haber Yazılımı