Haber Detayı
17 Eylül 2020 - Perşembe 15:47 Bu haber 4126 kez okundu
 
Muhittin Böcek ‘En çok beğenilen belediye başkanı’
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Avrasya Şirketi’nin yaptırdığı ankette yüzde 63. 8 oy oranı ile Türkiye’nin en beğenilen büyükşehir belediye başkanı olarak ilk sırada yer aldı. Bu sonuç şu anda korona tedavisi gören Muhittin Böcek için de moral motivasyon kaynağı oldu.
SİYASET Haberi
Muhittin Böcek ‘En çok beğenilen belediye başkanı’

Yaptığı hizmetlerle Antalyalıların gönlüne giren Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Avrasya Araştırma Şirketi’nin yaptırdığı son ankette en beğenilen belediye başkanı seçildi. Avrasya Araştırma Başkanı Kemal Özkiraz’ın açıkladığı, Eylül ayı anket sonuçlarına göre 30 Büyükşehir Belediyesi’nde yapılan ankette vatandaşlara ‘Yaşadığınız ilin büyükşehir belediye başkanlığı seçimi yenilenecek olsa mevcut başkana oy verir misiniz?’ve ‘Belediye başkanınızın yaptığı icraatları beğeniyor musunuz’ sorusu yöneltildi.

BAŞKAN BÖCEK İLK SIRADA

Anket sonucuna göre, en çok beğenilen belediye başkanı yüzde 63.8 oy oranı ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek oldu. Başkan Böcek, 30 büyükşehir belediye başkanı arasında ilk sırada yer aldı.

Kaynak: (HM) - Haber Merkezi Editör: Ömer KARÇA
Etiketler: Muhittin, Böcek, ‘En, çok, beğenilen, belediye, başkanı’,
Yorumlar
Haber Yazılımı