Haber Detayı
27 Ocak 2020 - Pazartesi 14:20 Bu haber 4656 kez okundu
 
Müftü Mustafa Atilla Silifke'ye atandı
Manavgat Müftüsü Mustafa Atilla, kendi talebi üzerine ilçe Müftüsü olarak Mersin Silifke'ye tayin edildi.
GÜNDEM Haberi
Müftü Mustafa Atilla Silifke'ye atandı

Yaklaşık 2,5 yıl önce Hatay Altınözü İlçe Müftüsü iken Manavgat'a atanan ve 2017 yılının eylül ayından bu yana Manavgat Müftüsü olarak görev yapan Atilla, başta Manavgat Müftülüğü Kültür Merkezi olmak üzere önemli hizmetlere imza attı. 

Sakin ve sağduyulu kişiliği ile Manavgatlıların ve müftülük çalışanlarının gönlünde yer edinen Mustafa Atilla için veda yemeği düzenlendi.
Atilla; geçtiğimiz hafta cuma akşamı Türkiye Diyanet Vakfı Manavgat Şubesi ve Manavgat Müftülüğünün, vakıf yönetim kurulu üyesi turizmci Ahmet Kara'lara ait otelde düzenlemiş olduğu yemekle Manavgat'a veda etti. Yemeğe Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit, emekli eski Manavgat müftülerinden Ömer Kocaoğul, vakıf yönetimi ve müftülük çalışanları katıldı. 
Mustafa Atilla'ya plaket takdim eden Manavgat Kaymakamı Dr. Mustafa Yiğit; yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi. Mustafa Atilla da Manavgat'ta güzel çalışmalar yaptıklarını, güzel insanlarla çalışma imkanı bulduğunu ifade ederek herkese teşekkür etti.
Nehir Gazetesi olarak sayın Mustafa Atilla'ya teşekkür eder, yeni görevinde başarı ve huzur dileriz. 

Kaynak: (SS) - Sinan SU Editör: Erkam ŞAHİN
Etiketler: Müftü, Mustafa, Atilla, Silifke'ye, atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı